Clash Royale Arkadaş Ekleme, Nasıl Yapılır?

Clash Royale Arkadaş Ekleme
Clash Royale Arkadaş Ekleme

Clash Royale Arkadaş Ekleme, Nedir ve Nasıl Yapılır? Clash Royale: Oynamak için arkadaş nasıl eklenir? Arkadaşlarınızı Clash Royale profilinize ekleyin, onları davet edebilir ve çok oyunculu oyunlar için birlikte sıraya girebilirsiniz. Onlarla Clash Royale oynamak için nasıl arkadaş ekleyeceğinizi merak ediyorsanız, sizin için bilmeniz gereken her şeye sahibiz.

2016’daki ilk çıkışından bu yana, Clash Royale oyuna eklenen birkaç yeni özellik ile uzun bir yol kat etti. Sihirli eşyaların tanıtılması veya “2v2” oyun modunun piyasaya sürülmesi olsun. Geliştiriciler oyunu sadece güncel tutmakla kalmayıp aynı zamanda eğlenceli ve ilginç tutmayı başardılar. Oyun ayrıca, kupalarınızı tehlikeye atmadan destenizi denemek veya test etmek için özel lobiler oluşturmanıza da olanak tanır. Dolayısıyla, Clash Royale’in arkadaşlarınızla oynaması çok eğlenceli bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Clash royale arkadaşlık isteği atma arkadaşlarınızı ekleme ve birlikte oynamaya davet etme kılavuzumuz burada…


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Clash Royale Golem Destesi


Clash Royale Arkadaş Ekleme, Nasıl Yapılır?

Clash royale nasıl arkadaş eklenir, birkaç basit adımda yapılabilecek oldukça basit bir iştir. Bu adımlar şunlardır:

  • Arkadaş olarak eklemek istediğiniz oyuncunun profilini açın.
  • Profillerinde görünen ‘Arkadaş Ekle’ düğmesini tıklayın .
  • Arkadaşlık isteğinizi kabul ettikleri anda ilgili profili ‘ Sosyal ‘ sekmesi altında bulabilirsiniz .
Clash Royale Arkadaş Nasıl eklenir
Clash Royale Arkadaş Nasıl eklenir

Clash royale nasıl arkadaş eklenir

Oyuncular oyun içi arkadaşlık isteğinizi kabul ettiğinde, onları birlikte oynamak için özel bir odaya veya kendi partinize davet edebileceksiniz. Arkadaşlarınızı Clash Royale’a davet etmenin en kolay yolu savaş sekmesine göz atmaktır. İşte size süreç boyunca rehberlik edecek bir dizi basit adım:

  • ‘ Parti! ‘ Savaş sekmesinin ortasındaki düğme.
  • Oynamak istediğiniz oyun modunu seçin.
  • ‘ Arkadaşla Oyna ‘ düğmesine tıklayın ve ilgili oyuncuyu davet edin.
  • Davet edilen oyuncu, daveti kabul eder etmez oyun sırasına katılır.
Clash Royale Arkadaş Davet Etme
Clash Royale Arkadaş Davet Etme

Clash Royale En Fazla Kaç Arkadaş Eklenir

Maalesef Clash Royale, hesap başına 100 Clash Arkadaşı ile sınırlıdır. Ancak bu 100 arkadaş sadece oyun içi hesabınıza eklediğiniz kişilerdir. Clash Royale’de 100 arkadaş sınırınız varsa, arkadaşlarınızı oradan almak için başka bir hesap bağlamayı seçebilirsiniz. Ancak, bekleyen arkadaşlık isteklerinin bile önceden ayarlanmış sınıra dahil edileceğini unutmayın. Yani bir oyuncu Clash Royale’de 100 arkadaşa ulaştığında artık arkadaşlık isteği bile alamaz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Clash Royale Arkadaş Ekleme sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash of Clans Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Clash Royale Koç Binicisi Destesi


Bu içeriğe oy verin!