Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Clash Royale En iyi Arena Destesi: Valkyrie, Fireball, Arrows

Clash Royale En iyi Arena Destesi Nedir? Clash Royale, oyuncuların 1v1 gerçek zamanlı savaşlarda 8 kart kullandığı çok oyunculu bir oyundur. Clash Royale’de, özellikle oyuncuların kupaları itmek için motivasyon kazanmaya başladığı Arena 3’te iyi bir savaş güvertesi oluşturmak çok önemlidir. Yetkili bir Arena 3 destesi inşa etmek, oyuncuların Arena 4 ve 5 rakipleriyle başa çıkmasına da yardımcı olur.

Oyuncular, saldırı planlarına ve oyun tarzlarına göre kendi destelerini oluşturabilir. Veya diğer oyuncular tarafından oluşturulan önceden hazırlanmış 8 kartlı desteleri kullanabilir. Bu yazıda, Clash Royale’deki en büyük Arena 3 destelerine bir göz atacağız.

Not: Aşağıda belirtilen kartlar tüm arena seviyelerinde en az 1 tane kullanılması gerektiğini düşündüğümüz kartlardı.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash Royale için Telefon


Clash Royale En iyi 3 Arena Destesi

Valkyrie, şüphesiz oyundaki en popüler ve en büyük Arena 3 destesidir ve aşağıdaki kartları içerir:

1) Valkyrie

Clash Royale Arena Desteleri
Clash Royale Arena Desteleri
  • Maliyet: 4 İksir
  • Hasar: 354
  • İsabet Puanı: 2641

Valkyrie, Arena 2’de açılabilen, yüksek cana ve çok fazla alan hasarına sahip bir yakın dövüş birimidir. Yakınındaki herhangi bir birim, baltasından 360 derece hasar alır. Güçlü DPS’ye ve iskelet ordulara sahip birimlere karşı en etkilidir.

2) Mini Pekka

Clash Royale Arena Destesi
Clash Royale Arena Destesi
  • Maliyet: 4 İksir
  • Hasar: 955
  • İsabet Puanı: 1804

Mini Pekka, mini tank olarak görev yaparken çok fazla hasar veren oyundaki popüler bir nadir karttır. Clash Royale eğitimini tamamladıktan sonra elde edilebilen tek hedefli yakın muharebe birimidir. Düşman yüksek DPS kara birlikleriyle uğraşmak için harika.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash Royale 2v2 Savaşlar


3) Ateş Topu

Clash Royale Arenada kullanılacak kartlar
Clash Royale Arenada kullanılacak kartlar

Eğitim turunu tamamladıktan sonra, Oyuncular Ateş Topu Kartının kilidini açabilir. Alan hasarı veren ilk büyü kartlarından biriydi. Sihirbazlar ve Silahşörler gibi kartlara karşı mükemmel bir destek birimidir.

  • Maliyet: 4 İksir
  • Hasar: 913

Feragatname: Bu yazı Tamamen yazarın görüşlerini yansıtmaktadır…

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Clash Royale En iyi Arena Destesi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash Royale Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash Royale En iyi Kart


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER