Oyun

Clash Royale En İyi Hybrid, Savunma ve Saldırı Desteleri (2023)

Clash Royale saldırı destesi, Clash Royale savunma destesi ve Hybrid desteleri ile sizlere oyunun kapılarını aralıyoruz. 2023 yılı için en iyi desteler sitemizde derlemeye devam ediyoruz.

2016’daki ilk çıkışından bu yana oyun sürekli geliştiriliyor. Clash Royale oyuna eklenen yeni özellikleri ile uzun bir yol kat etti. Sihirli eşyaların tanıtılması veya “2v2” oyun modunun piyasaya sürülmesi olsun. Geliştiriciler oyunu sadece güncel tutmakla kalmayıp aynı zamanda eğlenceli ve ilginç tutmayı başardılar. Oyun ayrıca, kupalarınızı tehlikeye atmadan destenizi denemek veya test etmek için özel lobiler oluşturmanıza da olanak tanır. Dolayısıyla, Clash Royale’in arkadaşlarınızla oynaması çok eğlenceli bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Clash royale arkadaşlık isteği atma arkadaşlarınızı ekleme ve birlikte oynamaya davet etme kılavuzumuz burada!

Clash Royale Saldırı Destesi

Bu deste sayesinde mega şövalye etrafında etkili bir deste oluşturun. Saldırı destemizin en temel taşı mega şövalye kartıdır. Mega şövalyenin yanına valkür koyularak alan hasarı oluşturun. Böylelikle, büyücü ile mega şövalyeye destek vererek karşı kuleye yaklaşın. Öte yandan, saldırı destemizde çarpma kartını kullanmıyoruz. Nedeni ise karşı tarafın odaklanmış bir kartını sersemletmesi ve sizin atağa geçmenizi sağlamak.

Clash Royal Saldırı Destesi 2023

Clash Royale Savunma Destesi

Eğer kupa kayıplarınız fazla olmuşsa, size vereceğimiz savunma hattı ile önce bunu durdurun. Öncelikle elit barbarlarını kullanın. Prenses kullanın ki karşı rakip size atak yapmadan önünü alın. Gelelim oyunun can alıcı kısmına, rakibiniz valkür ve elit barbarlar ile mücadele verirken siz mega şövalye atın. Böylelikle güçlü bir etki yaratırsınız.

Clash Royale Savunma Destesi 2023

Clash Royale Hybrid Destesi

Cehennem Ejderhası bir karta veya kuleye odaklandığında kesintisiz hasar vermeye başlar. Bunu kesintiye uğratmanın yolu, Cehennem ejderhasının karşısına elektro büyücü koyun. Sonra cadıyı koyun ki sizi uzaktan savunsun ve iksir fırsatı versin.

Hybrid Destesi 2023

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu