Salı, Temmuz 23, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Clash Royale Golem Destesi; En iyi ve En Süper Deste

Clash Royale En iyi Golem Destesi Nasıl yapılır? Golem destesi yaparken nelere dikkat etmeliyiz? Clash royale oyuncusuzuysanız kesinlikle yapacağınız destelerin seçimlerine dikkat ediyorsunuzdur. Aksi taktirde mağlubiyet yaşamanız kesinlikle çok mümkün. Doğru optimize edilmiş kart desteleri sayesinde bu sorunlardan kurtulursunuz. Haydi o zaman başlayalım…

Şuan sizlere önereceğim deste, Clash Royale’deki açık ara en sevdiğim golem destesi diyebilirim. Ejderha ve Cadı yanı sıra Prens ve Karanlığın Prensi’nin dahil edilmesi, bu desteyi oldukça güçlü yapıyor. Bu, ciddi hasar almaktan korkmamanız gereken mükemmel destelerden biridir. Çoğu maçta bir kuleyi tamamen kaybedebilirsiniz. Bu basit bir deste, bu yüzden onu karmaşıklaştırmayalım.

Adım 1 – Rakibinizin ne oynadığını belirleyin.

Adım 2 – Golem’i göndermek için rakibinizin kartlarını en iyi nasıl kullanacağınızı belirleyin.

Adım 3 – Çift iksir zamanına kadar bekleyin ve tüm destelerinizi oyuna dahil edin.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Clash Royale Koç Binicisi Destesi


Clash Royale Golem Destesi

Clash Royale Golem Deste
Clash Royale Golem Deste
  • Clash Royale Golem Destesinin iksir maliyeti nedir; 4,6
  • Clash Royale Golem Destesinin arena seviyesi minimum kaçtır; 8
  • Clash Royale Golem Destesinin Kart Türü nedir; Büyü

Golem destesi, başlangıçta kullanırken yapmamız gerekenler

Bu deste erken aşamalarda bozulabilir, bu nedenle daha sonra iksir kazanmak için mümkün olduğunca çok az iksir kullanmaya çalışın. Bir kuleyi erken kaybederseniz panik yapmayın, özellikle de bir sonraki oyunda pozitif bir İksir avantajı elde ederseniz. Elinizde bir sürü deste var! Bunları kullanmaktan korkmayın!

Oyun sonuna doğru; Golem Destesi

Daha sonraki aşamalarda, goleminizin arkasındaki güç açısından “en iyi durumunuzun” olduğunu belirlemeliydiniz. Örneğin, rakibinizde Ejderhası/Cehennem Kulesi varsa, Golem, Gece Cadısı, Kara Prens kullanmak istersiniz. Rakibinizde minyon sürüsü varsa, Bebek ejderha ve Okları kullanın.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Clash Royale Golem Destesi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash of Clans Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash Royale 2.6 Arena Destesi


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER