Pazartesi, Şubat 26, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Clash Royale Pekka Destesi, Tüm Arenalar için

Clash Royale En iyi Pekka Destesi, Nasıl Yapılır? Bu destede PEKKA ve CEHENNEM EJDERHASI olmak üzere iki tank katili var. Bu tank katilleri, şu anda metada dolaşan tüm golemler ve yoğun hazırlanmış desteler nedeniyle gereklidir. Bu destede büyük büyüleriniz yok. Bu nedenle hafif büyüler veya balonlardan ölüm hasarı olsun, oyun boyunca mümkün olduğunca çok parça hasarı almak önemlidir. Oklar ve Çarpma bu destedeki anahtar kartlardır ve herhangi bir sürüye karşı savunmak için Oklar ilk tercihiniz olmalıdır. Daha sonra birlikleri yeniden konumlandırmak için Çarpma kullanabilirsiniz. Aksi takdirde rakipler balonlarınızı patlatacak ve balonlarınızın ekstra hasar almasına neden olacaktır. Bu desteyle, çoğu durumda neyi kullanacağınız ve çoğu oyunda neyi savunacağınız konusunda hemen hemen iki seçeneğiniz var. Bu desteyi defansif olarak bu kadar güçlü yapan da bu!


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Clash Royale Mega Deste Mücadelesi Destesi


Clash Royale Pekka Destesi

Clash Royale En iyi Pekka Destesi
Clash Royale En iyi Pekka Destesi

Herhangi bir savaşta bu desteyi oynarken bilmeniz gereken ilk şey. Rakibinizin balona karşı hangi sayaçlara sahip olduğudur. O zaman ne zaman daha agresif seks yapacağınızı bilmek için rakibinizin kart döngüsündeki bu sayaçları takip etmeye çalışmalısınız.

Oyunun ilerleyen saatlerinde savunma yaparken, mümkünse bu balonları kulelerine doğru döndürmeye devam etmelisiniz. Bu destenin savunması çok güçlü olduğundan, nasıl savunulacağını açıklamak çok fazla zaman almaz. Sadece aşırı yatırım yapmadığınızdan ve iksirlerinizi çok düşük aldığınızdan emin olun.

Pekka destesi Özellikleri;

İKSİR MALİYETİ; 3,8

ARENA SEVİYESİ; +7

KART TÜRLERİ; Büyü

Pekka Destesi Kart Kılavuzu;

1- KRALİYET HAYALETİ

Kraliyet Hayaleti bu destedeki zemin sıçrama hasarınızdır. Henüz kilidini açmadıysanız başka bir sıçrama hasarı birimine geçtiğinizden emin olun.

2- MADENCİ

Eğer koşuyorlarsa, madenciler rakibinizin her derde deva toplayıcısına tek cevabınız olabilir.

3- CEHENNEM EJDERHASI

Cehennem Kulesi temelde herhangi bir tank birimine karşı ikinci savunma hattınızdır. Bir Lav Tazısı destesiyle karşı karşıyaysanız, bu sizin en önemli savunma kartınız olacaktır.

4- BALON

Balonlar ana kazanma koşulunuzdur.

5- PEKKA

Mini tankınızı alandan bir tankın geçmesini sağlamak için önce Pekka savunma birimi olarak kullanılmalıdır. O zaman pekka’nın ne kadar HP’si olduğu için, genellikle balonla ters itme yapabilir. Karşı kuleden çok fazla HP almayı umabilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Clash Royale Pekka Destesi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash of Clans Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Clash Royale Arkadaş Ekleme


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER