Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Clash royale vs Clash of clans (Clash royale mi Clash of clans mı)

Clash royale vs Clash of clans işte tüm detaylar sizce 2 oyundan hangisi daha çok tercih ediliyor. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki bu 2 oyunun da özellikleri ve oyun taban yapısı bir birinden farklı. Ama clash royale oyunu geliştiricileri Clash of clans ile aynı tabana sahip olduğu için birbirine benzetilebilir. İşte Hangi oyunu oynamanız gerektiğini sizlere bu makalemizde paylaşacağız.

Clash royale vs Clash of clans

Muhtemelen hem Clash of Clans hem de Clash Royale, mevcut çağın en büyük ve en popüler oyunlarıdır. Her ikisi de aynı geliştiriciler tarafından yaratıldı ve aynı evreni ve karakterleri paylaşıyor. Clash of Clans Tanıtımı Clash of Clans, Supercell tarafından mobil cihazlar için geliştirilmiş gerçek zamanlı bir mobil strateji oyunudur. Oyunda farklı türde birlikler bulunuyor. Size rüya gibi bir köy kurma, güçlü bir klan yetiştirme ve destansı savaşlarda rakip klanları yenme görevi veriyor. Öne çıkan birlik türleri şunları içerir: sihirbazlar, barbarlar ve daha fazlası. Oynamaya başladığınızda amacınız bir arkadaş klanına veya diğer oyunculara katılmaktır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash of clans içerik üreticisi kodu


Clash Royale Nedir

Clash Royale, Supercell tarafından geliştirilen ve yayınlanan, oynaması ücretsiz, gerçek zamanlı bir strateji video oyunudur. Oyun, tahsil edilebilir kart oyunları, kule savunması ve çok oyunculu çevrimiçi savaş arenalarının unsurlarını birleştirir. Oyun, 2 Mart 2016’da dünya çapında piyasaya sürüldü. Clash Royale piyasada bir yıldan az bir sürede 1 milyar dolara ulaştı. Pazar istihbarat şirketi Sensor Tower’a göre, Clash Royale üç yılda 2,5 milyar dolar gelir elde etti.

Clash of Clans Nedir

Supercell tarafından 2012 yılında geliştirilip piyasaya sürülen ücretsiz bir mobil oyundur. Oyun, 2 Ağustos 2012’de iOS için Google Play’de ve 7 Ekim 2013’te Android’de yayınlandı. Clash of Clans eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: clash of clans 5. seviye köy düzeni


Clash royale mi Clash of clans mı

Aynı geliştiriciye ait olan Supercell, Clash Royale ve Clash of Clans en popüler mobil oyunlar olarak kabul ediliyor. Her iki oyun da aynı evreni paylaşıyor ve benzer karakterlere, ortamlara ve silahlara sahip. Aynı tip için çalışırlar ancak birçok farklılıkları vardır.

Aynı dünyayı ve karakterleri paylaşmasına rağmen, her iki oyunun da birçok farklılığı var. Karakterler ve dünya dışında, her iki oyunun da oynanış açısından pek çok farklılığı var.

Clash royale vs Clash of clans hangi oyun daha iyi

Clash RoyaleClash of Clans
Clash Royale ise daha çok kule savunma oyununa benzeyen bir kule savunma video oyunudur.Clash of Clans, gerçek zamanlı bir strateji oyunu sunar ve aynı zamanda aksiyon-karma strateji oyunu olarak kabul edilir.
Tıpkı Clash of Clans gibi, savaş alanında gerçek dünyadaki rakiplerle tanışacaksınız.Oyunu oynarken, üssünüzü inşa etmek ve onu diğer oyunculardan korumak için strateji becerilerinizi kullanmalısınız.
Clash of Clans video oyununu oynarken dünyanın her yerinden gerçek zamanlı oyuncularla tanışacaksınız.
Clash royale mi Clash of clans mı

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Clash royale vs Clash of clans sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash of Clans Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash of Clans 9. Seviye Köy Düzeni


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER