Classroom Of The Elite 2. Sezon İzle – Full İzle – Tüm Bölümleri ve Resmi Linki

Classroom Of The Elite Sezon 2 İzle! Elite 2. Sezon: Çıkış tarihi, nerede izlenir, neler beklenir ve daha fazlası. Shogo Kinikasa’nın hafif roman serisi “Elite Classroom”un anime uyarlaması. 12 Temmuz 2017’deki galasından bu yana en popüler animelerden biri haline geldi. 1. sezon finali, Ayanokouji Kiyotaka’nın gerçek yüzünü göstererek hayranların merakını uyandırdı. Karakterinin yüzeyinde hayranlar onun gerçek niyetini keşfetmeyi öğrenmek için can atıyorlar. Üç yıllık bir aradan sonra, yapım şirketi Lerche nihayet 21 Şubat 2022’de bir devam filminin yapım aşamasında olduğunu duyurdu.

Hayranların heyecanına, animenin 2. sezonun 4 Temmuz 2022’de prömiyer yapacağını duyurması, zaten yüksek olan heyecanı artırıyor. Ayrıca 3. sezon da onaylandı ve 2023’te prömiyer yapacak.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Bedava Robux Sitesi


Classroom Of The Elite Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sezon 2, 4 Temmuz 2022’de prömiyer yapacak. Kesin bir küresel yayın tarihi henüz onaylanmadı, ancak Japonya’da akşam 8’de yayınlanacak. Bölümler Japonya’nın AT-X, KBS, Tokyo MX vb. gibi popüler anime kanallarında yayınlanacaktır. Funmation ve Crunchyroll birleşmeden önce Sezon 1 her iki akış platformunda da mevcuttu. Crunchyroll yalnızca altyazılı animasyonlar oynatırken, Funimation yalnızca İngilizce dublajlar oynadı.

Hayranlar, Crunchyroll ve Funimation’ın akış hizmetleri “Crunchyroll” adı altında mevcut olduğundan, devam filminin Crunchyroll’da yayınlanmasını bekleyebilirler. Akış platformu bile resmi web sitesinde hayranlarına 2. sezonun platformunda belirtilen tarihte yayınlanacağına dair güvence verdi.

Classroom Of The Elite 2. Sezon İzle
Classroom Of The Elite 2. Sezon İzle

Classroom Of The Elite Sezon 2 İzle – Full İzle

Sezon 1, 26 bölümlük hafif roman serisinin üç cildini de kapsıyor, bu nedenle animeye uyarlanacak çok sayıda kaynak materyal var. 2. Sezon muhtemelen hafif roman serisinin sonraki 3 cildini kapsayacak. Elite Class’ın 1. Sezonu, Qingxiao’nun geçmişine girmedi. Bu nedenle 2. sezon onun gerçekte kim olduğunu ve gerekli tüm niteliklere sahip olmasına rağmen neden A-seviyesine girmediğini ortaya çıkaracak.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Classroom Of The Elite Sezon 2 İzle sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Call Of Duty En Son Oyunu


Bu içeriğe oy verin!