Cobra Kai 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak “Çıkış Tarihi” Hazır Olun…

Cobra Kai 5 Sezon Ne Zaman Çıkacak? Hazır olun, ‘Cobra Kai’ hayranları: 5. Sezonun son bir çıkış tarihi var. Tüm Cobra Kai hayranlarının dikkatine! Netflix, merakla beklenen beşinci sezonun resmi çıkış tarihini açıkladı ve Dojo Vadisi’nde destansı bir hesaplaşma yapacağız. Cobra Kai’nin beşinci sezonuyla ilgili ayrıntılar için kaydırmaya devam edin.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Stranger Things 4. Sezon 8. Bölüm Ne Zaman


Cobra Kai 5 Sezon Ne Zaman Başlıyor

Geçen hafta Netflix, bir tarih duyurusu ile birlikte Cobra Kai Sezon 5’in ilk fragmanını yayınladı. Peki yeni sezonu daha ne kadar bekleyeceğiz? Fragmana göre yeni bölümler 9 Eylül 2022’de platforma çıkacak ve çok uzun sürmeyecek gibi görünüyor.

Cobra Kai 5. Sezon Çıkış Tarihi
Cobra Kai 5. Sezon Çıkış Tarihi

Cobra Kai 5. Sezon Oyuncuları

  • Dizide Ralph Macchio (Daniel)
  • William Zabka (Johnny)
  • Xolo Maridueña (Michael)
  • Tanner Buchanan (Robby)
  • Peyton List (Tory)
  • Courtney Henggeler (Amanda)
  • Mary Mouser (Samantha) ve Jacob Bertrand (Eli) yer alıyor.) ve Gianni Decenzo (Demetrius).

Cobra Kai 5. Sezon Oyuncuları
Cobra Kai 5. Sezon Oyuncuları

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: F1 Manager 2022 Çıkış Tarihi


Cobra Kai 5. Sezon Fragman

Akış hizmeti kısa süre önce, hayranlara yeni sezonda neler olacağına dair küçük (ve çok küçük demek istiyoruz.) Bir fikir veren kısa bir fragman (yukarıda resmedilmiştir) yayınladı. Fragman, Team Cobra Kai’nin kazandığı 51. yıllık All Valley Karate Şampiyonası ile açılıyor. Görünüşe göre Dojo Studio mağazayı kapatmaya karar vermiş. Ancak, Daniel LaRusso (Macchio) ve Johnny Lawrence’ın (Zabka) emekli olması için şehirde yeni bir dojo var gibi görünüyor. Görünüşe göre Cobra Kai imparatorluğu.. İlk kez üçüncü sezonda ortaya çıkan eski rakibi Chozen Toguchi’den (Yuji Auburn) yardım istediği için genişlemeye hazır olabilir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Cobra Kai 5 Sezon Ne Zaman sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Diablo 4 Çıkış Tarihi


Bu içeriğe oy verin!