Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

COC 8. Seviye Köy Düzeni ganimet, kupa, clan savaşı (link)

En iyi Ganimet, Kupa ve Clan Savaşı için COC 8 Seviye Köy Düzeni Nasıl Yapılır? Belediye binası 8 köy düzeni – Clash of Clans arıyor muşsunuz? O zaman doğru yere geldiniz. Bu üs, Belediye Binası 8’deki en iyi ve en popüler üslerden biridir. Hibrit bir üs olan Belediye Binası 8 hibrit üssü üzerinde çalışıyoruz, bu da kupalarımızı korurken. Ganimetten tasarruf etmemize yardımcı olacağı anlamına geliyor ve bunun hakkında daha fazla konuşacağım. Bu, vakfın içini ve dışını anlamanıza yardımcı olacak, böylece vakfın değişmeye değer olup olmadığına kendiniz karar verebilirsiniz.

Unutulmaması gereken ilk şey, belediye binasının ortasına iyi sabitlenmiş ve içinde bazı hazineler olduğu için bir yıldızı hak ediyor. Ki bu da hibrit bir üs inşa ederken akılda tutulması gereken temel kurallardan biri. Bu tabanın en iyi yönlerinden biri sahip olduğu bölme sayısıdır. Her yerde bölünmelere sahip olmak, rakibimizin birliklerini yavaşlatmamıza yardımcı olabilir. Bu da sonunda zaman başarısızlığına veya rakibin birliklerinin tükenmesine yol açar.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash Of Clans 3. Seviye Köy düzeni


COC 8 Seviye Köy Düzeni

Savunmaya gelince, Belediye Binası 8’in tek sayıda savunma binası olduğundan, her yönden dengeli bir üs inşa etmek zordur. Bu nedenle binalarınızı nereye yerleştireceğinizi dikkatlice planlamanız gerekir. Böylece her iki taraf da belirli saldırılara karşı savunmasız kalmaz. saldırı türleri.

bb8 köy düzeni

tüm havanlar merkeze yakın kompartımanlara yerleştirilmiştir, ancak yıldırım çarpmaması için aniden birbirlerinden ayrılırlar. Diğer tüm savunmaları örterler, menzilleri depomuzu kapladığı için depolarımızı da korurlar. Ayrıca spam saldırılarıyla savaşmamıza da yardımcı oluyor. Okçu kuleleri, menzilleri tüm üssü kaplayacak şekilde konumlandırılarak, üssün her yönden hava saldırılarından tamamen korunmasını sağlar. Toplar, üssün genel istikrarını sağlamak ve üssün kara saldırılarına karşı etkin bir şekilde savunulmasını sağlamak için stratejik olarak konumlandırılmıştır.

Clash of Clans 8. Seviye Köy Düzeni kupa

Hava savunmaları üssün çekirdek bölmesine yerleştirilmiştir, ancak bir grup halinde. Yıldırım büyüleri tarafından yok edilmelerini önlemek için birbirlerinden uzaktırlar. Hava saldırılarına karşı direnci artırmaya yardımcı olan hava taramalarıyla güzel bir şekilde bütünleşirler. kabiliyet. Toplu Balonlar ve Toplu Ejderhalar gibi. Bomba kulesi th8’de ayrı bir savunmadır, bu nedenle kara saldırılarına karşı uygun şekilde savunma yapmak için topla birleştirilmelidir. Domuz ordusuna yönelik ana tehdit, yok edildiğinde dev bir bomba gibi olan bomba kulesidir.

Depolardan bahsetmişken, farklı bölmelere eşit olarak dağıtılırlar. Bu, tüm depolarını merkeze ve savunmalarını dış bölmelere koyan acemi üs inşaatçılarının yaptığı yaygın bir hatadır. Sonuç olarak, saldırganlar savunmayı bir kez aştıklarında, tüm ganimetler elde edebilirler. Depo kompartımanlara ayrıldığından üs için durum böyle değil; saldırganların tüm ganimeti almak için tüm üssü yok etmesi gerekiyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Coc 10. seviye köy düzeni


COC 8 Seviye Köy Düzeni Clans Savaşı

bb8 köy düzeni En iyi Savunma Birlikleri

 1. 1 Cadı + 3 Büyücü + 1 Okçu 
 2. 1 Ejderha + 1 Büyücü + 1 Okçu
 3. 1 Bebek Ejderha + 1 Cadı + 3 Okçu
 4. 1 Bebek Ejderha + 1 Valkyrie + 1 Büyücü + 3 Okçu
 5. 3 Valkyrie + 1 Okçu 

belediye binası 8 köy düzeni

Bu Belediye Binasının tüm özellikleri;

 1. Birlikleri yavaşlatmaya yardımcı olan çok sayıda Bölme
 2. Kendi kompartımanlarında iyi korunan Hava Savunmaları
 3. Birlik yoluna göre mükemmel tuzak yerleşimi
 4. Merkezlenmiş ve iyi korunmuş Belediye binası
 5. Harçlar Tüm tabanı kaplar
 6. Kara İksir deposu, üssün tam merkezine yerleştirildi.
 7. Farklı bölmelerde iyi korunan depolar
 8. King, baskın sırasında ejderhaların dikkatini dağıtmak için orta bölmeye yerleştirildi

Bu Belediye binasının kök tasarımını kopyalamak istiyorsanız yukarıda ki butona tıklayınız. Kodun çalışmadığı durumlarda yorumlarda bizlere belirtin. Son çare linki buradan tekrar deneyin.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. COC 8 Seviye Köy Düzeni sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash of Clans Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash of Clans isim Değiştirme


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER