Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

COC 9. Seviye Köy Düzeni; Ganimet ve Clan savaşı

COC 9 Seviye Köy Düzeni nasıl olmalıdır? Bu üs, YouTube’daki coc belediye binası 9 için en iyi üslerden biridir. Bu 9 seviye belediye binası köy düzeni, kupa kazanmak için kullanılabilir. Bu TH9 En İyi Kök Bazı hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin. Başka bir gönderiye tekrar hoş geldiniz, bugün yeni bir Belediye Binası 9 Hibrit/Kupa üssü yapıyoruz. Çünkü uzun zamandır bunu istiyorsunuz, bu üs bazı özel özellikler nedeniyle oldukça benzersiz. Bunları temel analiz bölümünde ayrıntılı olarak tartışacağım ve bu temel hakkında sahip olabileceğiniz bazı şüpheleri gidereceğim. Temel analiz yapalım. İlk önce, tüm bu açıklıkları tartışalım.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash Of Clans 7. Seviye Köy Düzeni


COC Seviye 9 Köy Düzeni Tanıtımı

Gördüğünüz gibi bu dev bombalardan bazılarını duvarların dışına koyuyoruz. eğer rakip birliklerine düzgün bir şekilde komuta edemezse. Genellikle devler veya kuklalar savunma binalarına, büyücüler veya cadılar dış binalara gidiyor. Burası, bu fırsatı değerlendirebileceğimiz ve hepsini serbest bırakmak için dev bombalar kullanabileceğimiz yer.

Genellikle bu açıklıklar, tuzaklarımızı en üst düzeye çıkarmamıza yardımcı oluyor. Çünkü onları oluşturarak rakiplerimiz için özel bir hat oluşturuyoruz Yol devam ediyor. Açıklıklar ve onların yolları, tuzaklarımızı yerleştirdik. Şimdi bazılarınız, tuzaklardan kaçınmak için kendi yolunu çizmek için bir duvar kırıcı kullanmayı deneyen biri olup olmadığını merak ediyor olabilir. Bunun için, bu üssü öyle bir şekilde kurdum ki. Kendi yolunu çizmen zor, Şunlara git. açıklıklar ya devler ya da kuklalardır. Clash of Clans 9. Seviye Köy Düzeni için aşağıda ki bilgileri ve tasarım kök tabanı kullanmanız sizin için en iyisi olacaktır.

9 seviye belediye binası köy düzeni

Saldırganın dikkatini dağıtıp başını belaya sokabilecekleri için üssünüzü klan kale birlikleriyle savunmanız şiddetle tavsiye edilir. Tek başına üsler, Belediye Binası 9 saldırganları tarafından kullanılan çoğu saldırıyı durdurmak için yeterli olsa da. Klan kalelerini kullanmak çok yardımcı olabilir. Belediye Binası 9’daki Klan Kalesinde 30’a kadar konut alabilirsiniz. İşte Belediye Binası 9 savunması için CC asker kombinasyonları için bazı önerilerim:-

 1. 1 Elektro Ejderha (Önerilen)
 2. 1 Bebek Ejderha + 2 Valkyrie + 1 Sihirbaz
 3. 1 Golem
 4. 1 Cadı + 4 Büyücü + 2 Okçu
 5. 1 Lav Tazısı 
 6. 1 Ejderha + 2 Büyücü + 2 Okçu

Çoğu insan bu birlikleri kendi klanından alamadığı için. Tüm sihirbazlar, tüm balonlar veya diğer birlik kombinasyonları gibi kolayca bulunan diğer birlik kombinasyonlarını da kullanabilirsiniz. Ancak yukarıdaki birlikleri kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim. En iyi savunma deneyimi için. Belediye 9.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash Of Clans 4. Seviye Köy Düzeni


COC 9. Seviye Köy Özellikleri

 1. Merkezlenmiş ve iyi korunmuş Belediye binası 
 2. Hava Savunmaları, hava süpürücülerle iyi bir şekilde eşleştirildi
 3. Büyük Tuzaklar yerleşimi
 4. İyi korunan bölmelerde Sihirbaz Kuleleri
 5. Depolar bölmelerde iyi korunur
 6. Kara ve Hava Saldırılarına Karşı Canavar
 7. İstenmeyen posta saldırılarını durdurmak için dış bölmelere yerleştirilen harçlar
 8. İyi korunmuş merkezi bölmelerde X-yayları
 9. Okçu Kuleleri tüm üssü güzelce kaplar.

Bazın Özellikleri Nelerdir? yukarıda ki link çalışmaz ise lütfen buraya tıklayınız. Tasarımı kopyala.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. COC 9 Seviye Köy Düzeni sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash of Clans Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash Of Clans 6. Seviye Köy Düzeni


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER