Oyun

COD Mobile 11. Sezon Ne Zaman Çıkacak? çıkış tarihi, saati, özellikleri

COD Mobile 11 Sezon Ne Zaman Gelecek? COD Mobile, battle royale rakipleri PUBG Mobile ve Free Fire gibi, oyunu taze tutmak için düzenli olarak güncellenir. 10. sezonun bitmesiyle 11. sezon açıklandı ve yakında yayınlanacak. Yeni bir tema ve birkaç yeni model ve ödül getirecek. Ancak COD Mobile güncellemesi yayınlanmadan önce yamanın içeriğiyle ilgili tüm bilgileri bilmeniz gerekiyor.

Popüler bir harita ile birlikte COD Mobile Sezon 11 Çıkış Tarihi

COD Mobile’ın 11. sezonu, oyunculara yıl sonuna kadar Final Snow temasını getirecek. Final Snow, 16 Aralık 2021’de Pasifik Saati ile 16:00’da (yani 17 Aralık 2021’de 05:30 IST) yayınlanacak.

Çıkış Tarihi 16 Aralık
COD Mobile 11. Sezon Çıkış Tarihi
Icebreaker haritası tanıtımı

“Call of Duty: Black Ops 4″te ilk kez görünen (Icebreaker) buzkıran haritası, COD mobil versiyonunun 11. sezonunda yeniden sunulacak. Büyük boyutu nedeniyle 2018’de ki gibi buzlu manzara bir kez daha kırmızı ışıklarla süslenecek. Yeni COD Mobile güncellemesini takip eden oyuncular için heyecan verici bir olay olacak.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: COD Mobile CP


Battle Pass: COD Mobile 11 Sezon Ne Zaman

COD Mobile 11. sezon, bir dizi yeni özel ödül getirecek olan Final Snow Battle Pass’ı başlatacak. Önceki sezonlarda olduğu gibi, 11. sezon Battle Pass’ın (BP) temel sürümü 220 CP olarak fiyatlandırılır. Battle Pass paketi, 12. seviyenin hemen kilidini açabilen 520 CP olarak fiyatlandırılır.

Ücretsiz BP projeleri arasında UL736-Polar Light, The Sticker-Royal Rule, Warm Plaid kamuflaj serileri vb. bulunur. Hediye paketi ödülleri arasında PKM-boru, KN-44-buzlu sivri uçlar, MSMC-aldatma tanrısı, yankı-lezzetli yiyecekler vb. bulunur.

Yeni mod: Kar Scuffle

Snow Scuffle, COD Mobile’da tanıtılan yeni bir moddur. Diğer modlarda ki deneyimli oyuncular, Snow Scuffle’ı nispeten kolay bulacaklar. Oyuncu düşmanı öldürmeli ve düşen kartoplarını toplamalıdır. Gerekli sayıda kartopu yerleştirildiğinde, bonus kazanacaklardır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG New State vs COD Mobile


Undead Siege: Kabus modu

Yeni kabus modu nihayet 11. sezon güncellemesi ile geliyor. Kabus modu, oyunun sonuna daha güçlü düşmanlar, yeni efsanevi kuleler ve çılgın zombiler ekleyerek bu modu heyecanlı hale getiriyor. 11. sezon güncellemesi ayrıca yeni bir tema etkinliği olan Ho-Ho Hot Drops’u.

Aynı zamanda Güncelleme yayınlandıktan sonra yayınlanacak yeni sezonluk mücadeleleri ve etkinlikleri tanıtacak.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. COD Mobile 11 Sezon Ne Zaman sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Call of Duty Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: COD Mobile ücretsiz CP


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu