COD Mobile 3. Sezon Çıkış Tarihi Ne Zaman? Battle Pass Merak Ediliyor

Call of Duty Mobile 3. Sezon
COD Mobile 3. Sezon Çıkış Tarihi
COD Mobile 3. Sezon Çıkış Tarihi

COD Mobile 3 Sezon Çıkış Tarihi Ne Zaman? COD Mobile Sezon 3’e sadece bir hafta kala, oyuncular bu yeni sezonda çok sayıda yeni ekleme keşfedecekler. Yeni bir silahın yanı sıra yeni eklentiler, yeni operatör görünümleri, yeni efsanevi planlar, haritalar ve daha fazlası var. Oyuncular ayrıca 2022 Dünya Şampiyonası’nın ilk aşamasına katılabilirler. Sezon 3’e yapılan tüm eklemelere ek olarak, oyuncular ayrıca 50 seviye özel içeriğe sahip yepyeni bir Savaş Bileti alacaklar.

Bu içeriğin bir kısmı ücretsiz olacak, ancak oyuncular gelecek sezon için Premium Pass alırlarsa bundan daha fazla yararlanacaklar. Savaş Bileti henüz duyuruldu ve bu makale onunla ilgili gerekli tüm önemli noktaları sağlayacak.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Call of Duty Mobile 3. Sezon


COD Mobile 3 Sezon Çıkış Tarihi ve “Radikal Baskın” Savaş Bileti’nin öne çıkan özellikleri

COD Mobile Season 3 Battle Pass, 50 içerik katmanına sahip olacak. Yalnızca Premium Pass sahipleri her katman için tüm kozmetik öğelerin kilidini açabilecek. Premium Battle Pass, dört Operatör görünümü, beş destansı silah planı ve tılsımlar. Sırt çantaları, ifadeler ve daha fazlası gibi daha özel ıvır zıvırları içerecek.

3. Sezon “Radikal Baskın” Savaş Bileti’ne gelen tüm operatör görünümleri aşağıdadır:

  • Amerikan Bulldog – Krom Kubbe
  • Gunzo- Palyaço iğnesi
  • Killgore
  • Park Glam
COD Mobile 3. Sezon Savaş Bileti

Premium Pass sahipleri ayrıca Mac-10’un Battle Pass’in 50. Aşamasında sunulacak olan ilk destansı planının kilidini açabilecekler. Sezon 3 Battle Pass’taki oyuncular için beş destansı silah planının tümü:

  • HBRa3- Jaguar 3000
  • Kilo-141- Saç Metali
  • R9-0- Uzak Sınır
  • DL Q33- Uzay Kaptanı
  • Mac-10- Muz Püskürtücü

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: COD Mobile Sesli sohbet çalışmıyor


COD Mobile 3. Sezon Battle Pass

Ayrıca savaş geçişinden açabileceğiniz arama kartları, muskalar, yeni operatör becerileri ve daha fazlası var. Oyuncular ayrıca geçişte harcadıkları COD puanlarını da kazanacaklar ve bu puanlar 50 seviyenin tümü açıldıktan sonra kendilerine iade edilecek. COD Mobile Sezon 3: Agresif Saldırı 30 Mart 2022’de başlıyor. Oyuncular bu sezonun güncellemesini çıkış tarihinden birkaç gün önce bekleyebilirler.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. COD Mobile 3 Sezon Çıkış Tarihi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Call of Duty Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: COD Mobile için isim


Bu içeriğe oy verin!