COD Mobile 3. Sezon savaş bileti: Fiyat ve tüm ödüller

COD Mobile 3. Sezon ödüllerinin hepsini bu makalede bulacaksınız.
COD Mobile 3. Sezon savaş bileti
COD Mobile 3. Sezon savaş bileti

COD Mobile 3 Sezon savaş bileti Açıklandı. İşte COD Mobile Season 3 Battle Pass fiyatı ve oyuncuların kolayca toplayabileceği tüm ücretsiz ve premium ödüller hakkında bilgiler. Call of Duty: Mobile Sezon 3 hemen köşede ve oyuncular aktif olarak Battle Pass hakkında bilgi arıyorlar. Activision, yaklaşmakta olan Battle Pass ile ilgili ayrıntıları kısaca paylaştı; ancak Call of Duty: Mobile Battle Pass fiyatlandırması ve ödülleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki kılavuza başvurabilirsiniz.

Bilmiyorsanız, 3. Sezon 30 Mart’ta saat 17:00’de başlıyor. Size son denge değişiklikleri ve düzeltmeleri hakkında daha fazla bilgi vermek için Sezon 3: Agresif Saldırı yama notlarına zaten sahibiz. Gerekli değişiklikleri öğrenmek için baştan sona okuduğunuzdan emin olun. Battle Pass’tan bahsetmişken Aggressive Assault’un da diğer sezonlarda olduğu gibi iki aşaması olacak. Biri ücretsiz katman, diğeri ise premium katmandır. Bu, Battle Pass satın almayan oyuncuların yalnızca ücretsiz aşamada listelenen ödülleri alacağı anlamına gelir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: COD Mobile 3. Sezon Çıkış Tarihi


COD Mobile 3 Sezon Savaş Bileti: Fiyatı

COD Mobile 3. Sezon ödülleri
COD Mobile 3. Sezon ödülleri

Activision, Call of Duty: Mobile’ın tüm sezonları için aynı fiyatlandırmayı sürdürme eğilimindedir. Temel savaş geçişi 220 CP’ye mal olurken, premium geçiş 520 CP ödeyerek elde edilebilir. Temel olarak, temel savaş geçişi, savaş geçişinde listelenen ödülleri toplamak için oyunu geliştirmenizi gerektirir. Ve Premium Pass, satın alma işleminden hemen sonra tüm ödüllerin kilidini açar.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Call of Duty Mobile 3. Sezon


COD Mobil Savaş Bileti Ücretsiz ve Premium Seviye Ödülleri

İster oyun oynayın ister satın alın, ödülleri kolayca talep edebilirsiniz. Söylemeye gerek yok, Premium Pass’ta harcadığınız zamana değecek özel ödüller var. Aşağıda her iki seviye için ödüllerin bir listesi bulunmaktadır.

Satın aldıktan sonra, oyuncular 3. Sezon Savaş Bileti’nde depolanan tüm özel eşyaları toplamak için hemen seviye atlayabilir, bunlara aşağıdakiler dahildir:

Ücretsiz Ödüller

  • Reaktör Çekirdek Operatör Becerisi Seviye 14’te toplanabilir – Yakınlardaki düşmanları kalıcı radyasyon hasarı ile ısıtmanıza izin verir.
  • MAC-10, Seviye 21’de açılabilir. Daha az geri tepme, daha hızlı yeniden yükleme hızı ve hafifliği nedeniyle yakın dövüşler için en uygun. Hızlı ateş eden, kullanımı kolay bir SMG. 
  • Seviye 50’de ücretsiz eşyalar: Çeşitli kamuflajlar, Silah Planları ve Kültürel İhracat Çağrı Kartı 

Premium Ödüller

Satın aldıktan sonra, oyuncular 3. Sezon Savaş Bileti’nde depolanan tüm özel eşyaları toplamak için hemen seviye atlayabilir, bunlara aşağıdakiler dahildir:

  • Operatörler – Killgore, Gunzo – Clownpin, Park – Glam ve American Bulldog – Chrome Dome. 
  • Yeni Silah Planları – HBRa3 — Jaguar 3000, MAC-10 — Muz Patlayıcı ve Kilo 141 — Saç Metal

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. COD Mobile 3 Sezon savaş bileti sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Call of Duty Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: COD Mobile Sesli sohbet çalışmıyor


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.