Oyun

COD Mobile 5 Sezon Özellikleri: Haritaları ve Daha bir çok Detay

COD Mobile 5 Sezon Özellikleri: COD Mobile, 5. sezondan önce üç yeni harita ortaya koyuyor. COD Mobile 5. Sezon Haritaları Nelerdir? Önümüzdeki birkaç gün içinde geliştiriciler, COD Mobile’ın gelecek sezonu için bir dizi yeni içerik yayınladı.

Yeni sezonun yeni silahlar, etkinlikler, ödüller, epik operatörler ve haritalar getirmesi bekleniyor. Geliştiriciler, yeni sezonun adını da duyurdular ve son duyurularında COD Mobile’ın 5. Sezonunda haritanın adını yayınladılar. COD Mobile 5. Sezon Özellikleri için okumaya devam ediniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: COD Mobile 5 Sezon Çıkış Tarihi


COD Mobile 5 Sezon Özellikleri

COD Mobile’ın MP modunda Yeni harita eklemeleri olacak. Haritalar, diğer Call of Duty oyunlarından aynı adı taşıyan haritalardan esinlenilmiştir. Ancak Oyun geliştiricisi, bu haritaların yer alacağı oyun içi modları açıklamadı. COD Mobile 5. Sezon Haritaları Rehberi:

COD Mobile 5 Sezon Özellikleri
COD Mobile 5 Sezon Özellikleri

COD Mobile 5. Sezon Haritaları: COD Mobile 5. Sezon Derin Su:

Yaklaşan harita COD Mobile 5. Sezon Derin Su, hayranların çoğunun doğru tahmin ettiği yerde daha önce Activision tarafından sosyal medyada alay konusu olmuştu. Derin Su haritasını ilk olarak Call of Duty Modern Warfare’de yalnızca 2v2 dövüşler için tanıttı.

COD Mobile 5. Sezon Derin Su: COD Mobile’da, Londra merkezli küçük boyutlu haritanın 2v2 dövüşler için özel olarak benzer bir Gunfight moduna sahip olması bekleniyor. ———-

COD Mobile 5 Sezon Özellikleri
COD Mobile 5 Sezon Özellikleri

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Call Of Duty Mobile Kodları


COD Mobile 5. Sezon Suldal Limanı:

COD Mobile 5. Sezon Suldal Limanı da yakın zamanda geliştiriciler tarafından tanıtıldı. Yeni çok oyunculu harita ilk olarak COD Modern Warfare Sezon 5’te tanıtıldı ve orijinal Call of Duty başlığından Haritasının Yapımıdır. Suldal limanı, COD Modern Warfare’de Bayrağı Yakala, Hakimiyet ve daha fazlasına benzer modlarla 6v6 yarışmalarını içeren ortalama büyüklükte bir haritadır.

COD Mobile’da MP Modu, benzer 5v5 modlarında orta ölçekli haritaya sahip olacak.

COD Mobile 5 Sezon Özellikleri
COD Mobile 5 Sezon Özellikleri

COD Mobile 5. Sezon Aniyah İstilası:

COD Modern Warfare’den bir başka 6v6, ünlü COD unvanının 3. Sezonunda tanıtıldı. COD Mobile 5. Sezon Aniyah İstilası: Aniyah Incursion, Modern Warfare’in Aniyah Sarayı’nın kompakt bir versiyonudur. Harita çeşitli alt bölgelere ayrılmıştır.

Geliştiriciler, haritaların oyun içi gelişi için herhangi bir resmi tarih açıklamadı, ancak Activision Yeni haritaları bazı özel etkinliklerle birlikte tanıtabilir.


COD Mobile 5 Sezon Hakkında

Cod Mobile Yeni bir haritanın eklendiğini duyurdu. Bu harita, 2019’da COD MW’de piyasaya sürülen “Call of Duty Modern Warfare” haritası “Docks”un yeni bir versiyonu olacak. Rıhtımın yanı sıra Sezon 5’in Suldal Harbour ve Aniyah Incursion’ı da oyuna getirmesi bekleniyor. COD Mobile, oyunda önemli bir karakterin geri dönüşünü ima eden başka bir fragman yayınladı.

Fragman Ghost ve k9 birimlerini içeriyor ve yeni efsanevi operatörün oyunda daha sonra sezon 5’te görünebileceğini düşündürüyor. Ghost’un 25 Haziran 2021’de (UTC) dördüncü sezon çizgi roman hikayesiyle oyuna dönmesi bekleniyor. Yeni sezonun gelişini beklerken, oyuncular ödül almak için oyundaki 4. sezon mücadelesinde eksik olan görevleri tamamlayabilirler, çünkü sezon birkaç gün içinde sona erecektir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. COD Mobile 5 Sezon Özellikleri sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Call of Duty Mobile Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: COD Mobile 32 v 32 modu


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu