COD Mobile Blackout haritası 2. Yıl dönümü güncellemesi ile geliyor

COD Mobile Blackout haritası
COD Mobile Blackout haritası

COD Mobile Blackout haritası geliyor. COD Mobile 2. Yıl dönümü, Mobile, Black Ops 4’ün kesintisinin gelecek sezon gerçekleşeceğini resmen duyurdu. Bu, izole edilmiş harita oyunun sonu anlamına gelebilir. Ancak henüz böyle bir olay doğrulanmadı. COD Mobile, Battle Royale oyuncularına, normal çok oyunculu oyunlarına benzer şekilde, vazgeçmek istedikleri haritayı seçmelerine izin verebilir. Oyuncular kesinlikle bu konuya çok şaşıracak.


COD Mobile Blackout haritası
COD Mobile Blackout haritası

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: COD Warzone 5. Sezon Çıkış Tarihi


Şu anda CODM Battle Royale’de sadece iki harita var: İzole ve Alcatraz. Ancak Alcatraz bir LTM’dir ve her zaman oynanabilir bir harita olarak mevcut değildir.

Mobil battle royale’deki büyük harita güncellemesi, karantina genişlemesi ve Alcatraz’ın ilk yayınlandığı ilk yıl dönümü güncellemesi sırasında gerçekleşti.

COD Mobile Blackout haritası Geliyor…

COD Mobile 2. Yıl Dönümü
COD Mobile 2. Yıl Dönümü

Ne Zaman Yayınlanacak: Blackout haritası 22 Eylül 2021’de COD Mobile’da yayınlanacak.

COD mobile sezon 8’in Blackout haritası oyunculara ne getirecek? Blackout ilk olarak Black Ops 4’te piyasaya sürüldü, ancak ücretli bir oyun. Şu anda COD Mobile oynayan birçok oyuncu PC ve konsollarda 2018 Battle Royale haritasını oynamamış olacaktır.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: COD Mobile Zombi Modu


COD Mobile, en son blogunda, haritanın mobil sürümünün Black Ops 4’ün bir sonraki güncellemesinde Blackout haritasına tüm ek içeriği ekleyeceğini duyurdu. “Geniş arazide bir dizi ikonik konuma sahip. Bu konumlar, elektrik kesintileri, uçak kaçırmalar ve hayalet kasabalar gibi sonraki tüm harita eklemeleri de dahil olmak üzere mobil cihazlarda tamamen kopyalanacak.”

COD Mobile 2. Yıl dönümü

Battle Royale oyuncuları, kaçırılmış olarak adlandırılan ikonik yolcu gemilerini ve atış poligonları ve baskınlar gibi diğer tanıdık alanları tanıyacak. Bunların hepsi COD Mobile’da zaten popüler olan çok oyunculu haritalardır.

Karantina alanı ayrıca çok oyunculu haritada Standoff ve Nuketown gibi karakteristik alanlara sahiptir. COD Mobile, yeni haritayla birlikte daha fazla battle royale güncellemesi başlatacak. COD Mobile 2. Yıl dönümü eşliğinde Yeni araçlar da gelecek çok yakında sezon tanıtılacak.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. COD Mobile Blackout haritası? sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Call of Duty Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Call of Duty Mobile kodları


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.