COD Mobile CP alma: (Bedava alabilmek için Tüm Adımlar)

COD Mobile CP alma
COD Mobile CP alma

COD Mobile CP Bedava alma adımları nedir? COD Mobile, ünlü PC oyunu “Call of Duty”nin mobil versiyonudur. 2019’daki lansmanından bu yana COD Mobile’ın sıralaması yükseliyor ve Battlegrounds Mobile India ve Free Fire gibi oyunlara rakip ouyor.

BGMI ve Free Fire gibi, COD Mobile da oyuncuların silah kaplamaları, giysiler ve savaş geçişleri satın almalarını sağlayan CP adlı bir oyun içi para birimine sahiptir. Bu nedenle, oyuncular COD Mobile’ın CP’sini nasıl alacaklarını bilmelidir. –

Not: “Bedava CP alma adımları “Bu makale yazarın görüşüne dayanmaktadır. COD Mobile’ın CP’sini alabileceğiniz birkaç web sitesi var. Ancak bunların kullanımı tamamen oyuncunun inisiyatifindedir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG New State vs COD Mobile


COD Mobile CP alma

COD Mobile Ücretsiz CP için şu adımları izlemeniz gerekmektedir:

1) Google Rewards Ödülleri

COD Mobile’da CP satın alırken, ödeme yöntemi olarak Google Play bakiye seçeneği vardır. Kullanıcılar, Google Ödüllü Anketler aracılığıyla farklı konularda anketler yapabilir ve aynı hedefe ulaşabilir. Oyuncular, Google’ın uygulamasını kullanarak anketleri yanıtlayarak ödül olarak ücretsiz Play Store jetonları kazanabilirler. Bu anketler diğer GPT uygulamaları kadar sık ​​olmasa da Google Play bakiyesi kazanmak ücretsiz değildir.

Unutmayın ki Call of Duty Mobile CP Hilesi kullanmak kesinlikle yasal bir yol değildir. Aynı zamanda sizlere sunulan bu tarz imkanlar da kesinlikle çalışmamaktadır.

2) çekilişlerde şansınızı deneyin (YouTube, İnstagram, Twitch)

COD Mobile topluluğunun üyesi olan oyuncular, yetkililer veya diğer kullanıcılar tarafından düzenlenen sık çekilişler ve diğer yarışmalar hakkında bilgi edinecekler. Bu hediyeler genellikle silah planları, destansı operatörler için ücretsiz CP ve savaşçı izinleri gibi ödülleri içerir. Oyuncuların bu oyunların tamamen şans olduğunu hatırlamaları gerekir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: COD Mobile ücretsiz CP


3) GPT Uygulamaları

Kullanıcılar, Google Play mağazasında, belirli görevleri tamamlama karşılığında farklı hediye kartlarını ödüllendiren birçok GPT (ödeme) uygulaması bulabilir. Bu görevler, kısa sınavları yanıtlamayı, anketleri yanıtlamayı, video izlemeyi, oyun oynamayı vb. içerir.

Bu görevlerin zorluğu ve kategorisi uygulamadan uygulamaya değişir.Oyuncular PayPal Cash, Google Play kuponları ve Amazon hediye kartları gibi ödüller alabilir. COD Mobile’da CP satın almak için bu hediye kartlarını ve kuponları daha fazla kullanabilirler.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. COD Mobile CP alma sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Call of Duty Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: COD Mobile Blackout haritası


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.