Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

COD Mobile Zombi Modu Battle Pass Ve Diğer Ödülleri Açıklandı Hakkında

COD Mobile Zombi Modu sonunda çıktı. COD Mobile Zombi Ödülleri uzun zamandır beklenmekteydi. Ve uzun zamandır beklenen modun yapacak çok şeyi var oyuncuların beyin zombilere yağmur yağmaya başlamadan önce hızlanmasına izin veriyor.


cod mobile zombi modu battle pass ve diger odulleri aciklandi hakkinda 3

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: COD Mobile 5 Sezon


COD Mobile Zombies, oyuncuların tüm ücretsiz ödüllerin kilidini açmak için birden fazla mücadeleyi tamamlaması gerek. Ve çok sayıda zombi öldürmesi gereken sınırlı bir süre modu olacak. Oyuncuların geçebileceği birçok ödül var, ancak daha yüksek seviyeli ödüllerin kilidini açmak kolay değil. Bu makale de COD Mobile Zombi Battle Pass merak eden tüm oyunculara kritik bilgileri sunacak.

COD Mobile Zombi Modu

COD Mobile oyuncularının, Richtofen’in kontrol merkezini geceleri zombi sürüleri tarafından saldırıya uğramaktan koruması gerekir. Zombi modu iki ana mod sunar: gündelik ve zor. Bu modların ise COD Mobile Zombi Ödülleri tam listesi aşağıda sunulmuştur.


Ayrıca Şu haberimizi de Okuyunuz: COD Mobile 32 v 32


Oyuncular aynı anda her iki yöntemi de deneyebilir ancak zor mod daha avantajlıdır. Gün boyunca, yaklaşık iki buçuk dakika süren oyuncular, gece çöktüğünde üsse dönmeden önce malzemeleri yağmalamalıdır. Zombiler silahlar, taretler ve anahtarlarla yakın dövüşte öldürülebilir.

COD Mobile Zombi Ödülleri:

Gündelik modda, oyuncu zor modda beş gece yerine üç gece hayatta kalmalıdır. Gece çökerken, zombi dalgası artmaya devam ediyor ve her gece yönetimi zorlaştırıyor. Bazı zombileri öldürmek diğerlerinden daha zordur ve tüm zombiler oyuncuya saldırmaz. Örneğin, makineli nişancılar ve bekçi zombileri yalnızca üsse saldırır. COD Mobile Zombi Modu gerçekten de çok zor olacağı bahsi geçiyor.

COD Mobile Zombi Battle Pass

COD Mobile Zombi Battle Pass: Oyunun kendi özel savaş geçişi (BP) vardır. Zombi modunu oynayarak elde edilen XP, normal BP için kullanılacaktır. Oyuncular, BP’nin zombi moduna girmesine izin vermek için aktivite görevini tamamlamalıdır. Bu zorluklar basitten zora, gündelik mod ve zor mod olarak ikiye ayrılır. Zombi modu BP’nin 50 ödülü var.

COD Mobile Zombi Modu
COD Mobile Zombi Modu

COD mobil oyun oyuncularının kesinlikle kazanmak istediği iki tür ödül vardır.

45 seviyeli bir zombi tankı Dempsey karakter görünümüne ve 50 seviyeli bir destansı cüce silah planına sahiptir.

cod mobile zombi modu battle pass ve diger odulleri aciklandi hakkinda 2

Tüm ölümsüz kuşatma geçişlerini yen ve 50 ücretsiz ödülün hepsini al.

COD Mobile oyunda bu modun süresini belirtmedi. İşte Tam bu yüzden oyuncular bu zor modu kazanmak ve ücretsiz ödüllerin kilidini açmak istiyorlarsa takım arkadaşlarıyla fikir alışverişinde bulunmalılar.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. COD Mobile Zombi Modu sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Call of Duty Mobile Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu haberimizi de Okuyunuz: COD Mobile 5 Sezon Özellikleri


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER