COD Warzone 5. Sezon Çıkış Tarihi, Ne Zaman Çıkacak Harita Değişiklikleri Ve Yeni Silahlar

COD Warzone 5. Sezon Çıkış Tarihi, Ne Zaman Çıkacak Harita Değişiklikleri Ve Yeni Silahlar
COD Warzone 5. Sezon Çıkış Tarihi, Ne Zaman Çıkacak Harita Değişiklikleri Ve Yeni Silahlar

Dördüncü sezonun son rauntları sona ererken COD Warzone 5 Sezon Çıkış Tarihi Açıklandı. COD Warzone 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak? COD tiyatrosu beşinci sezona hazırlanıyor. Warzone, Stitch hikayesini sürdürürken ve oyunun geleceğine uyum sağlamaya çalışırken, oyuncular çok fazla içerik düşüşü bekleyebilirler.

Beşinci sezon, Black Ops Cold War’un son sezonu olabilir, bu nedenle tiyatro ve ücretli oyunlar arasındaki işbirliği bile sona erecek. Geçen yıla benzer şekilde, Warzone 2019’da Modern Warfare’den Black Ops Cold War’a taşındığında, oynaması ücretsiz Battle Royale, Sledgehammer Games’in yakında çıkacak COD Vanguard ile birleşmeye hazır olacak.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: COD Mobile Zombi Modu


Bu nedenle, Soğuk Savaş temasının sona ermesiyle birlikte oyuncular COD Pioneers’ın İkinci Dünya Savaşı’nı görecekler. Verdansk şu anda İkinci Dünya Savaşı’ndan 40 yıl sonra olan 1984 zaman çizelgesinde. Bu nedenle, COD Warzone 5. Sezon Haritaları, değişiklikleri yakın bir zamanda değişeceği düşünülüyor.

COD Warzone 5 Sezon Çıkış Tarihi

9 Ağustos’ta sona erecek olan Battle Pass’a göre, Sezon 5 yakında başlayacak. COD Warzone 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak? Çoğu büyük Warzone güncellemesi genellikle Çarşamba günü yayınlandığından, 11 Ağustos en olası tarihtir.

Sezon 5’te yeni silahlar ve yeni Haritalar tanıtılacak. Oyuncular, Battle Pass kaydırarak bu yeni silahların ve yeni özelliklerin kilidini açabilir.


COD Warzone 5 Sezon Çıkış Tarihi
COD Warzone 5 Sezon Çıkış Tarihi

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: COD Mobile 5 Sezon çıkış tarihi


COD Warzone 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Bu sezonun temasına uygun olarak Warzone’da yeni İÇN’ler olabilir. Sezon 5’in yeniden yüklenen versiyonu, bir sonraki Call of Duty oyununun çıkışını hızlandırmak için gerçek harita değişiklikleri getirebilecek bir sezon ortası güncellemesi olacak. Oyuncular, The War Zone’da meydana gelecek nükleer kazaya benzer bir şey bekleyebilirler.

COD Warzone 5. Sezon Haritaları

Yukarıda da Bahsettiğimiz üzere, COD Warzone 5. Sezon Haritaları Değişikliği düşünülüyor. Henüz Resmi bir açıklama gelmese de, elimize ulaşan sızıntılara ve kaynaklara göre harita değişikliği kesinlikle söz konusu olacaktır.

Yeni “Call of Duty” oyununun piyasaya sürülmesi de Verdansk’ın sonunu getirebilir. Bu kanıtlanmamış olsa da, Activision’ın Warzone topluluğunun çoğunun uzun zamandır istediği yeni haritayı sergilemesi için iyi bir zaman. Bununla birlikte, en iyi Activision ve Raven Software, yeni oyuna hile karşıtığına dair duyumlar almış. Bu sebel ile oyunda hileyi önlemek üzere özellikler eklemeye odaklanıyor. Çünkü Warzone’un ilk yılı, her lobide öfkeli hackerlar tarafından baltalandı.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. COD Warzone 5 Sezon Çıkış Tarihi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Call of Duty Mobile Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu haberimizi de Okuyunuz: COD Mobile 32 v 32