Conflict of Nations: World War 3 APK İndir (Mobil Oyun)

Conflict of Nations WW3

Conflict of Nations: World War 3 APK indir oyununu Android veya İOS cihazlarınıza indirin ve kurun. Mobil platformlarda oyun sevenlerin genellikle tercihi strateji veya yarış oyunuydu. Fakat PUBG Mobile oyunu bu geleneği adeta yıktı. Bu oyunda PUBG gibi gelenekleri yıkabilir.

Conflict of Nations: WW3 APK İndir

Conflict of Nations: WW3 oyunu 2022 yılında yani henüz yeni çıkmasına rağmen, milyonlarca kez indirilmiştir. Oyunun beta sürümünde yalnızca 3 ülkede oynanmasına izin veriliyordu. Beta olmasına rağmen yani kısıtlı ülkelere açılan bir oyun olmasına rağmen yinede yüksek indirmeye sahiptir. Aslında kalitesi buradan da anlaşılıyor.

Dorado Games / DOG Productions Ltd şirketinin piyasaya sürdüğü bu oyunu Google Play Store da 5 milyondan fazla indirmişler. Oyun için 88 binden fazla yorum yapılmış.

Conflict of Nations WW3

Taarruza öncülük eden modern Savaş Tankları, Saldırı Denizaltıları, Nakil Gemilerini batırmak için okyanusların dibinde hazır halde devriye atıyor. Usta Pilotlar Gizli Savaş Uçaklarıyla gökyüzünde devriye atıyor. Conflict of Nations: World War 3 ile tarihe yön ver.