Perşembe, Haziran 13, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Construction Simulator 3 APK İndir, Son Sürüm Sınırsız

Construction Simulator 3 APK Nasıl İndirilir? Construction Simulator 3, oyundaki bu güçlü makinelerin gücünü deneyimleyin. Boş zamanlarınızı ünlü markaların çeşitli inşaat araçlarını denemek için kullanmanıza olanak tanıyan bir mühendislik inşaat simülasyon oyunudur. Yeni haritaları keşfedin.

Mühendislik filonuzu genişletin, inşaat şirketinizi hızla büyütün, yeni mühendislik sözleşmelerinin kilidini açın, yollar ve evler inşa edin ve onarın! Oyuncular, onlarca farklı inşaat projesini tamamlamak, daha farklı oyun görevlerini tamamlayın. Kendi gelirlerinden daha fazla gelir elde etmek için oyundaki mühendislik araçlarını kullanın.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Otobus Simulator APK 2.0 3


Construction Simulator 3 Özellikleri

– Bazı özel durumlarda profillerin geri yüklenmesi düzeltildi
– Köprü yapım aşamasındayken trafik artık köprüyü geçmiyor
– İkinci köprü inşaat sözleşmesinin (Neustein’a giden köprü) kilidinin açılmasıyla ilgili ara sıra sorunlar düzeltildi
– Saman balyaları artık daha küçük saman balyası görevinin daha sorunsuz işlenmesi
– Su grafikleri hatası düzeltildi
– Sabit ekonomik döngü hatası
– Sabit küçük görev hataları
– Çeşitli diğer hata düzeltmeleri

Construction Simulator 3 yapımcılığını astragon Entertainment GmbH firmasının üstlendiği Android platformunun en popüler oyunlarından birisidir. Amacınız amacınız bulunduğunuz şehrin size verdiği görevleri tamamlamak ve iş makinalarının üretimini kontrol etmektir. Oyundan tam anlamıyla keyif alabilmek için şirketinizde geliştirmek istediğiniz araçları satın alabilirsiniz. Simülatör 3’ü inşa etmede yaşanan maddi sorunlar ve genel zorluklardan dolayı sınırsız paraya dolandırıcılık olarak tavsiye ederim. Karmaşık görevler, tüm markaların lisanslı arabaları, kentsel ortamlar ve daha fazlasını bekliyorsunuz.


Construction Simulator 3 APK

İnşaat Simülatörü 3 (MOD, Sınırsız Para) – Oyunculara çeşitli ilginç oyun çözümleri sunan en popüler ve iyi bilinen inşaat simülatörlerinden biri. İnşaat Simülatörü 3 – Avrupa’ya seyahat etmeniz ve mükemmel şehri inşa etmeye çalışmanız gerek. Franchise’ın üçüncü bölümü, tıpkı önceki bölümlerde olduğu gibi, işinizi başlatmak için çeşitli inşaat ekipmanlarını yönetin. Unutmayın ihaleye katılmanın ve sözleşmeleri yerine getirmenin ekonomik yönü. Bu sefer 50’den fazla özel makineyi test etme fırsatına sahip olacaksınız.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Construction Simulator 3 APK Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Apk İndir Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Disney Plus APK Premium


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER