CS GO Jump Throw Kodu (Zıplama Fırlatma)

CS GO Jump Throw Kodu
CS GO Jump Throw Kodu

CS GO Jump Throw Kodu Nasıl Yapılır? Birçok kişi tarafından oynanan CSGO oyununda sıkışıp kaldığımız, zor durumda olduğumuz yerlerde aktif olarak kullanabileceğimiz CSGO Jump Throw Kodu vardır. Oyun oynarken bomba atarken ya da sis bombası atarken yakalandığımız zamanlar olabiliyor. Bunun gibi olan zor durumlar da kendimizi korumak için geliştirilmiş olan CSGO Jump Throw Kodu kullanılır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Berk Rip Tepe Crosshair Valorant


CS GO Jump Throw Kodu

Kullanmanız için verilen kod sayesinde oyun da yakalanma ihtimaliniz önemli ölçüde azalmanız mümkün olacaktır. Aynı zamanda bunun yanı sıra kod kullanıldığı için oyun da engellenme ya da ceza almak gibi bir durum söz konusu değildir. Oyun konsolunu açıp CSGO Jump Throw Kodu yazılınca kodun kullanıma başlanabilir.

Oyun konsoluna yazılması gereken kod alias+jumpthrow+jump;-attack, alias – jumpthrow – jump olarak bilinmektedir. Eğer bu kodlar konsolda uygun tuş üzerine kodlanırsa oyun da hem daha aktif hem de daha eğlenceli olarak katılmanız mümkündür. Tabi bütün bunların sorunsuz olarak işleyebilmesi için oyun ayarları kısmından geliştirici konsolunu etkinleştir yapmayı unutmayınız.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. CSGO Jump Throw Kodu sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; CS GO Graph Küçültme