Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Cs Go Kan Silme Kodu Shift ile Kan Silme Kodu Nasıl Yapılır?

Cs Go Kan Silme Kodu Shift ile Kan Silme Kodu Nasıl Yapılır? Bunu o kadar çok deneyimlemiş olabilirsiniz ki, kan veya mermiler düşmanlarınızı bloke etmiş veya FPS ile haritadaki genel görünürlüğü karıştırmış olabilir.

Bu rehberde sizlere kan ve mermi temizleme komutları ve oyunda kullanabileceğiniz bağlama örneklerini göstereceğim. csgo’nun çıkartmayı nasıl kaldırdığını kontrol edin. Kan ve mermileri çıkarmak için kod nedir?

Cs Go Kan Silme Kodu Shift
Cs Go Kan Silme Kodu Shift

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Rainbow Six Quarantine Ne Zaman Çıkacak


Kan lekelerini temizleme komutu şudur: r_cleardecals. Kan lekelerini haritadan kaldırmak için konsola yazmanız yeterlidir.

Shift veya ctrl tuşuna bastığınızda kanı temizleyen ilk kod:

bind "shift" "+ speed; r_cleardecals;" bind "Ctrl" "+ duck; r_cleardecals;"

Cs Go Shift İle Kan Silme Kodu:

Bu bağlantı, silahları yeniden yüklerken haritayı temizler.

bind "R" "+ reload; r_cleardecals"

Cs Go Kan Silme Kodu Shift

CSGO kan silme kodu: CS:GO oyunlarında efekt ve görsel seviye çok önemlidir. Özellikle turnuvalar vb. Büyük organizasyonlarda oynayan oyuncuların gördüğü her ek grafik detayın oyunun gidişatını etkilediğini söyleyebiliriz. Bazı oyuncular oyundaki çeşitli grafik efektlerden memnun olmasa da bazı oyuncular bu efektlerin oyun deneyimini artıracağına inanıyor.

Bu durumda oyun geliştiricisi çeşitli grafik ayarlarını açmalı ve Kapatmak için komutu ayarladı. Oyun panelinden bu komutları girerek oyundaki çeşitli grafik eklentilerini aktif veya pasif hale getirebilirsiniz. Ayarlar bölümünde genel grafik ayarları. Verildiği için ayarlar kısmında küçük grafik detaylarını açıp kapatma seçeneği yoktur. Bu nedenle, komut panelini yalnızca küçük kodlar ile kontrol edebilirsiniz.

cs go kan silme kodu shift ile kan silme kodu nasil yapilir 3

CS GO kan temizleme kodu, oyun performansını artırmanıza yardımcı olacak ve sizi kirli görüntülerden uzak tutacaktır. Yoğun çatışmalarda kan çıkarma kodu çok işinize yarayacaktır. Bu yazımızda sizlere kan koduyla konuşurken başka faydalı bilgiler vermeyi amaçlıyoruz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Sistem Gereksinimleri


kan silme kodu Avantajları nelerdir?

CS GO kan silme avantajı Az önce açıkladığımız gibi kan silme kodlarının birçok avantajı vardır, bunlar;

  • FPS’yi artırmanıza yardımcı olabilir.
  • Savaşta FPS Düşüşleri almanızı önleyin.
  • Aynı şekilde çatışmalarda görüntü kirliliğini önleyerek daha fazla kill almanıza yardımcı olur.
  • Tüm bunlardan faydalanmak için shift tuşuna kan temizleme kodunu atarak istediğimiz zaman temiz bir görüntü elde edebiliyoruz.

CS GO kan koduna atadığınız anahtarı “shift” yerine değiştirebilirsiniz. Bu anahtar genellikle erişimi kolay olduğu ve istediğiniz zaman değiştirebileceğiniz için kullanılır. Son zamanlarda CS GO sık sık hata bildirmeye başladı.Size verdiğimiz linkten çözüme ulaşabilirsiniz.

Profesyonel CS:GO oyuncuları, ekrandaki kanlı görüntünün uzun süre ekranda kalmasından veya görüş açısını engellemesinden şikayetçi. Kan silme kodu için Valve Company, sadece bir kısa kod girmeniz gerekiyor, bu eklenti Devre dışı bırakılmasına izin verin.

Oyunda şifre değiştirmek yasak olmadığı için değiştirilen şifre oyunun kalitesini doğrudan etkilemeyecektir. Dolayısıyla bu işlem yasa dışı değildir. Kod sayesinde Kan lekelerinden kurutuluyoruz. İşte Şhift ile kan silme kodu yok edecek kod bind Shift”+speed; r_cleardecals”. Bu kod oyun içinde konsola girip SHIFT tuşuna bastığınızda duvardaki kan ve kurşun izlerinin çıkmasını engelleyebilir. sağlamak.

Bu, özellikle çeşitli renklerin karışıklığını önlemek ve oyunu daha basit bir şekilde oynayabilmek için iyi bir koddur.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Cs Go Kan Silme Kodu sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Platforma Bağlanırken Hata Oluştu


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER