Pazartesi, Şubat 26, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

CS GO Rütbe Sistemi Türkçe (Yeni) Sıralama Sistemine Genel Bakış

CS GO Rütbe Sistemi Nedir? İster gümüş olun, ister küresel seçkinlerle savaşıyor olun. Counter-Strike’ın sıralama sistemi, rekabetçi becerilerinizi ölçmenin harika bir yoludur. CS:GO seviyeleri Acemi’den Elit’e kadar değişir. Ancak ne kadar yüksek veya düşük rütbeli olursanız olun. Oyunda daha iyi ve daha iyi olmak için zaman harcamak neredeyse her zaman daha ödüllendirici bir deneyime yol açar.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Rütbe Sistemi


CS GO Rütbe Atlama

CS:GO’da yeniyseniz, galibiyet serinizi devam ettirmek için biraz zamana ihtiyacınız olabilir. Seviye sistemi 1 ile 40 arasında değişir ve oynadığınız süre için kozmetik görünüm düşüşleri ve hizmet madalyaları ile sizi ödüllendirir. Yeterince oynadığınızda, bu madalyalar, tıpkı Call of Duty’deki prestij gibi, yıl boyunca her 40 kez seviye atladığınızda renk değiştirir. Rekabetçi Eşleştirmenin kilidini açmak için, Basit Eğlence. Silahlanma Yarışı, Yıkım, Tehlike Bölgesi ve Ölüm Maçı dahil olmak üzere herhangi bir oyun modunda önce 2. Seviyeye ulaşmalısınız. İkinci seviyeye ulaşmak, en iyi CS:GO oyuncularından bazılarının bulunabileceği çöpçatanlık sistemine erişmenizi sağlayacaktır.

10 rekabetçi maç kazanana kadar sıralamanız görüntülenmez. Farklı seviyelerdeki oyuncularla karışık oyunlar oynayacaksınız, ancak oyuncular genellikle yerleştirme sürecinin en az yarısı için daha düşük seviyede kalır.

Yeni bir hesapta olduğunuz için, 10’uncunuza ulaşana kadar günde iki rekabetçi galibiyetle sınırlısınız. Valve, bu sistemi üst düzey oyunculardan gelen Şirinlerle savaşmak için ekledi. Günde iki galibiyet alabileceğinizi varsayarsak, sıralamanız size maçın beşinci gününü vermelidir. 10 rekabetçi maç kazandığınızda beceri setiniz görünecektir. Galibiyet serisine sahip olduğunuzda, sıralamanız başlangıç ​​ekranında kullanıcı adınızın altında ve maç skor tablosunda kullanıcı adınızın sağında görüntülenecektir. Takım arkadaşınızın derecesini ancak onlarla bir partideyken görebilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Sesli Sohbet Ayarları


CS GO Rütbe Sistemi

CS GO Rütbe Sistemi
CS GO Rütbe Sistemi

Valve’in oyuncu sıralamaları, her biri bir öncekinden daha yetenekli olan 18 sıradan oluşur. Sıralamalar yukarıdan aşağıya şöyle:

RütbeKısaltma
Küresel ElitTGE
Üstün Birinci Usta SınıfıSMFC
Efsanevi Kartal UstasıLEM
efsanevi kartalLE
Seçkin Usta MuhafızDMG
Usta Muhafız ElitMGE
Usta Muhafız IIMG2
Usta Muhafız IMG1
Altın Nova IVGN4
Altın Nova IIIGN3
Altın Nova IIGN2
Altın Nova IGN1
gümüş IVS4
Gümüş IIIS3
Gümüş IIS2
gümüş 1S1
CS GO Rütbe Sıralaması

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. CS GO Rütbe Sistemi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Csgo Seçkin Hesap Nedir


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER