Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

CS GO Yeniden Doğma Kodu (Yazma) Nasıl Yapılır

CS: GO için yeniden doğma kodu oldukça büyük bir önem taşıyor. Oyuncular oyun içerisinde öldükten sonra bu kodu sık sık kullanıyor. Peki bu kod nedir? Nasıl yazılır ve girilir? Bu oyun için yeniden doğma kodunu burada sizlerle paylaşıyoruz. Bu kodu kopyalayarak ya da bir yere yazarak oyun içerisinde kullanabilir ve işe yaradığını görebilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Valorant Herkese Yazma


CS GO Yeniden Doğma Kodu Yazma

Cs: go için yeniden doğma kodu birden farklı şekilde kullanılır. Örneğin terörist takımın ya da anti-terörist bir takımın oyuncu iseniz her iki seçenek gibi farklı yeniden doğma kodu kullanmanız gerekir. Terörist için mp_respawn_on_death_t kodunu kullanırken, anti-terörist için mp_respawn_on_death_ct kodu kullanılır. Bu kodlar sayesinden yeniden doğma işlemini gerçekleştirmek mümkündür.

Cs: go için yeniden doğma kodunu yazmak oldukça basittir. Oyun kodlarını istediğiniz gibi kullanabilirsiniz ancak yeniden doğma kodu için oyunda ölmeniz gerekiyor. Öldükten sonra kullanacağınız bu kod ile yeniden doğmayı sağlayabilirsiniz. Oyun kodlarını yazarken eksiksiz ve doğru olmalarına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde eksik ya da yanlış yazılan kodlar nedeniyle yeniden doğma gibi durumlar meydana gelmeyebilir. Doğru girdiğiniz kod sayesinde yeniden doğma işlemini tamamlayabilir ve oyuna devam edebilirsiniz. Kodu yazarken olduğunuz takıma dikkat etmeniz gerekiyor. Terörist takım ve anti- terörist takım için farklı oyun kodlarını bulunuyor. Bu durumda hangi takımda olduğunuz büyük bir önem arz ediyor. Doğru kod için takımın kullanacağı kodu tercih etmelisiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Yeniden Doğma Kodu sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant oynanabilecek laptoplar


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER