Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Cyberpunk 2077 saati Duyuruldu (CD Projekt RED 500 $)

Cyberpunk 2077 saati Duyuruldu. Cyberpunk 2077 sonunda birkaç gecikmeden sonra 10 Aralık 2020’de piyasaya sürüldü. Oyun, çoğu çözülmemiş olan aksaklıklar ve diğer sorunlarla doludur.

Yakın zamanda CD Projekt RED, sınırlı sayıda bir Cyberpunk 2077 saat oluşturmak için Zegarki Blonie ile işbirliği yaptığını duyurdu. Saatin 499 dolara satılması kafa karıştırıcı. Doğal olarak, duyurudan hemen sonra memler Twitter’a akın etti.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: En Çok Oynanan Oyun


Cyberpunk 2077 saati Ne Kadar?

CD Projekt RED yeni Cyberpunk 2077 saatini yayınladı, Twitter geri döndü. Aksesuarların resmi duyurusu tam bir şüpheyle karşılandı. Cyberpunk 2077’nin geçikmelerinden sonra bile CDPR’nin neden hala oyunu iştihamı arttırmaya çalışan hareketleri yaptığına anlam veremiyoruz. Bu, Ona Para kazanmaya çalıştığına dair her olaya para ile bakınan bir ünvan kazandırıyor.

Ayrıca pek çok kişi saatin hantal görüntüsünü beğenmiyor. Cyberpunk gelecekte geçen bir oyun olduğundan, bir saatin geleceğe benzemesini beklemek doğaldır. Aksine saat çok eski görünüyor. Saatin ne kadar olduğuna bakar mısınız? Bence biraz abartılmış gibi görünüyor.

Bazı Twitter kullanıcılarının deyimiyle çoğunun bileğinde saat varmış gibi görünüyor. Ayrıca bu saatin pahalı olduğuna dair yorumlar da var. Elbette, bazı yorumlar CD Projekt RED’i aşırı abartılmış oyunu “Cyberpunk 2077″yi verimsizliği nedeniyle eleştirdi.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Steam en iyi oyunlar


Cyberpunk 2077’nin piyasaya sürülmesi 

Cyberpunk 2077’nin piyasaya sürülmesi zatan oyuncuların deyimiyle başlı başına bir felaketti. Oyun piyasaya sürüldüğünde, karakterlerin rastgele poz vermesi Oyunu çok fazla kötü gösteriyordu.

Bu oyun, Birçoğu oldukça garip olan bir dizi oyun hatası nedeniyle feci bir başarısızlıktı. CDPR bu sorun için birçok hata düzeltmesi ve güncelleme yayınladı. Ancak bu gün bile oyun tamamen hatasız değil. En önemlisi, CDPR’nin oyunları daha iyi hale getirmek yerine siberpunk aksesuarları yapmakla meşgul olması, onların gerçekten ilgi görmesini sağlamıyor.

Bazı kullanıcıların “Cyberpunk 2077” hakkında söyledikleri

  • Bazen hala Cyberpunk 2077’nin ne kadar saçma olduğunu düşünüyorum ve sonra oyunuma dönüyorum.
  • Evet, oyun tarihinin en büyük ihanetlerinden biri gibi görünen şeyler için mal satalım 🙂 buda saat olsun.
  • Cyberpunk 2077, 1980’lerde ET ile aynı kategoride bulunuyordu. Arkadaşlar kendinizden utanmalısınız. “Şimdiye kadarki en sürükleyici açık dünya rol yapma oyunu.” Evet.
  • 499 dolar çok para beyler.

Gördüğünüz gibi bir çok kullanıcı şaşırmış bir durumda kimisi bu oyunu yere göğe sığdıramıyor. Kimisi de Oyunun gerçektende rezalet olduğunu bildiriyor. Bu tarz durumlarda karmaşık bir duygu içerindeyseniz En çok oynanan oyunlar listemize göz gezdirmenizi isteriz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Cyberpunk 2077 saati sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Trendyol Yılbaşı İndirimleri


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER