Dayı Bir Adamın Hikayesi 2 Full İzle – Nereden İzlenir? İzleme Linki ve Resmi Çıkış Tarihi

Dayı Bir Adamın Hikayesi 2 Full İzle! Merakla beklenen Dayı Bir Adamın Hikayesi 2 filminin ikinci fragmanı yayınlandı. Yıllar önce beyaz perdede ekrana gelen ancak bugün hala konuşulan Ezel dizisi efsanesi Ramiz Karaeski’nın hayatı filme çevrildi. Başrolünde Ufuk Bayraktar’ın yer aldığı Dayı: Bir Adamın Hikayesi 2 filminin merakla beklenen ikinci fragmanı da geldi. Ufuk Bayraktar, finalinden bu yana geçen yıllarda hala büyük bir hayran kitlesine sahip olmasına rağmen. Ezel dizisinin efsanesi Ramiz Karaeski’nin gençliğine Hayran buluşması ile beyazperdede hayat verdi. Dayı: Bir Adamın Hikayesi filminin fragmanı paylaşıldı. Başrolünde Ufuk Bayraktar’ın yer aldığı Dayı: Bir Adamın Öyküsü’nün fragmanı yayınlandı.

Dayı Bir Adamın Hikayesi 2 Full İzle
Dayı Bir Adamın Hikayesi 2 Full İzle

Film 10 Aralık’ta vizyona girecek.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Classroom Of The Elite 2. Sezon İzle


Dayı Bir Adamın Hikayesi 2 Full İzle

Filmin oyuncu kadrosunda ise Ufuk Bayraktar, Gizem Karaca, Ahmet Varlı, Turgut Tunçalp. Beste Bereket, Timur Ölkebaş, Ümit Çırak, Murat Akkoyunlu, Recep Çavdar. Banu Fotocan, Kadir Toprak Karaman ve Efe Cevahir Bayraktar yer alıyor. Yönetmen koltuğuna Uğur Bayraktar otururken senaryoyu Uğur Bayraktar ve Serkan Öztürk yazdı. Dram ve aksiyon türlerinden oluşan 125 dakikalık film, 19 Kasım’da vizyona girecek.

Dayı Bir Adamın Hikayesi 2
Dayı Bir Adamın Hikayesi 2

Filmin ikinci fragmanı ile birlikte afişler de geliyor. Küçük yaşta cesareti, merhameti ve adalet duygusu üzerine oturan kahramanımızın köydeki yaramazlıklarından bıkan ailesi. Onu İstanbul’da bir kahvehanede çalışan köylü Seyfi’ye gönderdi. Bu gelişle birlikte kahramanımızın zorbalar diyarına girişinin ve efsanevi yükselişinin hikayesi başlayacak.

Dayı Bir Adamın Hikayesi 2

Uğur Bayraktar’ın yazıp yönettiği filmin Ezel’deki amca karakteriyle herhangi bir bağlantısının olmayacağı açıklandı. Ancak Bayraktar’ın filmde benzer bir rolü oynaması bekleniyor. Amca: Bir Adamın Hikâyesi; hikaye, cesareti, merhameti ve adalet duygusu çok küçük yaşta kendisine aşılanan Cevahir’in (Ufuk Bayraktar) ailesinin köydeki maskaralıklarından bıkmış olmasıyla başlar. İstanbul’a işe gönderilir. Cevahir, bir akrabasının evinde kahve dükkanı işleten Seyfi’nin yanına geldi. Bazı olaylardan dolayı zorbalar alemine girerek yavaş yavaş zirveye yükseldi.

Filmin kadrosunda Gizem Karaca, Ahmet Varlı, Beste Bereket, Turgut Tunçalp, Murat Akkoyunlu ve Ufuk Bayraktar yer alıyor. Amca: Bir Adamın Öyküsü Adana, Mersin ve İstanbul’da geçen yıl tamamlandı. Filmin 10 Aralık’ta vizyona girmesi bekleniyor.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Dayı Bir Adamın Hikayesi Full İzle sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Bedava Robux Sitesi


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.