Pazartesi, Şubat 26, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Dead by Daylight: 60 Milyon Oyuncuya Özel Hediyeler

Popüler asimetrik çok oyunculu korku oyunu Dead by Daylight, tüm platformlarda 60 milyondan fazla oyuncuya ulaşarak etkileyici bir kilometre taşına imza attı. Bu başarı, geliştirici Behaviour Interactive’in yedi yıllık sürekli destek ve güncellemelerinin bir sonucudur.

Oyunun bu önemli başarısını kutlamak için Behaviour Interactive, tüm oyuncular için cömert bir hediye sunuyor. 4 Ocak’a kadar oyun içi mağazada THANKYOUFOR60 kodunu girerek oyuncular, yeni karakterler, avantajlar ve kozmetik öğelerin kilidini açmak için kullanılabilecek bir milyon Bloodpoint ve 6.000 Shard elde edecekler.

Oyunun başarısı, korku, aksiyon ve stratejiyi benzersiz bir şekilde harmanlamasının yanı sıra adanmış oyuncu topluluğuna da bağlanabilir. Behaviour Interactive, düzenli güncellemeler ve içerik genişletmelerine oyuncu geri bildirimlerini dahil ederek oyuncularla sürekli etkileşim halinde olmuştur.

Yakın zamanda oyun, ikonik korku filmi karakteri Chucky’nin oynanabilir Katil olarak eklenmesiyle büyük bir güncelleme aldı. Bu ve diğer içerik güncellemeleri, oyuncuların ilgisini canlı tutmaya ve onları oyuna geri döndürmeye devam etti.

Behaviour Interactive, Dead by Daylight evrenine katkıda bulunmak için ek projelerle IP’yi genişletti. Supermassive Games’in üzerinde çalıştığı tek oyunculu, hikaye odaklı bir korku oyunu ve Midwinter Entertainment’tan bir PvE çok oyunculu deneyimi bu projeler arasında yer alıyor. Bu projeler, geliştiricinin Dead by Daylight evrenine ve büyüme potansiyeline olan bağlılığını gösteriyor.

60 milyondan fazla oyuncuya ve gelişen bir topluluğa sahip Dead by Daylight, önümüzdeki yıllarda başarısını sürdürmeye hazır. Behaviour Interactive’in oyuna ve oyunculara olan adanmışlığı açıkça görülüyor ve Dead by Daylight’ın geleceği parlak görünüyor.

Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Bilgesu Erdem
Bilgesu Erdem
tech and internet savvy, cat lover.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER