Deli Çavuş Kimdir? Asıl Sahibini Herkes Merak Ediyor

Deli Çavuş Kimdir? Asıl Sahibini Herkes Merak Ediyor
Deli Çavuş Kimdir? Asıl Sahibini Herkes Merak Ediyor

Deli Çavuş Kimdir? Son zamanlarda gündeme düşen bir isim var. O da Deli Cavuş isimli Twitter Hesabı Türkiye’nin Gündeminden düşmüyor…

Deli Çavuş Twitter Hesabından Gündem yaratıcak Twitleri paylşamaya devam ediyor.

Deli Çavuş Kimdir
Deli Çavuş Kimdir

Bir kaç aklı başında insan küçük bir kasabayı yönetemiyorken Deli Çavuş yönetiyor ve geliştiriyor. @delicavus_nth Sedat Peker’in karakteri olabilir mi?( @sedat_peker ). Sedat Peker, kendisine muhalif olan Kıbrıslı siyasetçilerin istifasını isteyen Türk siyasetçilere katıldı. Peker’in telefon görüşmesinde, Başbakan Ersan Saner’in siyaseti bıraktığını açıklayan “Deli Çavuş” adlı bir hesapta istifa etmeyen siyasetçinin kasetinin yayınlanacağı duyuruldu.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Squid Game Ne zaman Çekildi


Deli Çavuş Kimdir? Çok Merak Ediliyor

SÖYLEDİĞİNE GÖRE ŞANTAJ KASETLERİ SEDAT PEKER’İN ELİNE GEÇTİ KKTC’DE HÜKÜMET’DE NELER OLUYOR!

İşte Deli Çavuş’un Açıklamaları:

1-Bazı namussuzlar Deli Çavuş’a iftira atıp “Milletin özel hayatıyla ilgili yayın yapıp şantaj yapıyorsunuz.” demişler.Bu kasetlerin karşılığında Kıbrıs’taki mafyacılar gibi menfaat temin etsek, işlerimizi yaptırsak,o zaman şantajcı oluruz. Temiz duygularla söyleyenler baş tacı.

@delicavus_nth

2-Ancak bu yayınları değersizleştirmek için söyleyenler yani algı çalışması yapanlar, kahpe kursağında büyümüş kimselerdir. Kimsenin özel hayatıyla bir derdimiz yok. Ancak uyuşturucu kaçakçılarının ya da yasadışı bahis işi yapanların temin ettiği kızlarla…

@delicavus_nth

3-…bu iğrençlikleri yaşayıp, sonra onların emrine girenler hiç kusura bakmasınlar. Deli Çavuş’un gazabına uğrayacaklar. Eğerki Deli Çavuş’un mücadelesi yeterli gelmezse o zaman Deli Çavuş’un abisi Uzun Çavuş’un hesabıyla tanışacaklar. Erk Acarer isimli sayın gazeteci…

@delicavus_nth

4-… iktidardaki mevcut hükümetin ortağı Demokrat Parti Genel Başkanı tözün tunalı’yı istifaya davet etmişti. Ancak kendisi istifa etmediği için bugün Deli Çavuş’un gazabına uğrayacak. Kuzey Kıbrıs Devleti’ndeki siyasiler ve bürokratlar el ele vererek Kuzey Kıbrıs Devleti’ni…61221,2 B

@delicavus_nth

5-…uyuşturucu kaçakçılarından temizlemezlerse önümüzdeki günlerde yayınlar devam edecek. Ayrıca hem yasal hem yasadışı kumarlarla insanları borçlandırıp, çocuklarının rızıklarının çalınmasına göz yummasınlar. Kumar oynamak isteyen kumar oynasın. Ancak parası kadar oynasın.

@delicavus_nth

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Squid Game Kadrosu


6-İnsanları borçlandırıp mallarını, mülklerini ellerinden almasınlar. Bu Deli Çavuş’un insani uyarısıdır. Yoksa sonrası vallahi tufan. Kıbrıs için insanlarımız boşuna şehit olmadı. Kıbrıs, Türk Dünyası için çok önemli bir ülkedir. Kendinize gelin, yoksa ifşalar devam edecek.

@delicavus_nth

7-Reis Sedat Peker’e düşmanlık yapanlara destek verenler çok kötü olacak. Sedat Peker’in Kıbrıs’ta hiçbir iş yeri yok. Açmayı da düşünmüyor. Ancak kendisi Kıbrıs’ın temizlenmesini, uyuşturucudan kurtulmasını, borçlandırma tarzı kumarın son bulmasını istiyor.

@delicavus_nth

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Deli Çavuş Kimdir sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Squid Game Şekeri Nasıl Yapılır