Pazartesi, Şubat 26, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Devour Sistem Gereksinimleri (Kaç GB Gerekir)

Devour Sistem Gereksinimleri Nedir? Bilgisayarınızın DEVOUR’u çalıştırıp çalıştıramayacağını mı merak ediyorsunuz? Bu sayfada PC (Windows ve Mac) için DEVOUR sistem gereksinimlerini bulacaksınız. Size en son ve en doğru gereksinimleri sağlamak için verilerimizi sürekli olarak güncelliyoruz. DEVOUR’u çalıştırıp çalıştırmayacağını görmek için PC’nizi test edin veya desteklenen her platform için sistem gereksinimleri ayrıntılarını kontrol edin. CPU, işletim sistemi, grafik ve ses kartları, gerekli disk alanı, vb. Windows için DEVOUR minimum gereksinimleri, en az Windows 10 – işletim sisteminiz olduğunu varsayar. İşlemciniz Intel i5 veya yeni nesil i3/AMD eşdeğeri veya daha güçlü olmalıdır. Minimum RAM gereksinimi 8 GB’dir.

Grafik kartına gelince, NVIDIA GTX 970 / AMD Radeon R9 290 olmalı. Ayrıca oyunu yüklemek için 4 GB boş disk alanına ihtiyacınız var. Windows için DEVOUR için önerilen gereksinimleri seçerseniz, işletim sisteminiz Windows 10 – olmalıdır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; İnternet Cafe Simulator 2 Sistem Gereksinimleri


İşte DEVOUR Sistem Gereksinimleri (Minimum)

 • CPU : Intel i5 veya yeni nesil i3 / AMD eşdeğeri
 • RAM : 6 GB
 • İşletim Sistemi : Windows 10 – 64 bit
 • VİDEO KARTI : 2GB Video RAM
 • BOŞ DİSK ALANI : 4 GB
 • ADANMIŞ VİDEO RAM : 2048 MB

DEVOUR Önerilen Gereksinimler

 • CPU : Intel i7 veya AMD eşdeğeri (AMD FX 9500+ Serisi)
 • RAM : 8 GB
 • İşletim Sistemi : Windows 10 – 64 bit
 • VİDEO KARTI : 4GB Video RAM
 • BOŞ DİSK ALANI : 4 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM’I : 4096 MB

Devour Kaç GB

DEVOUR’u çalıştırabilir miyim? En az bir NVIDIA GeForce GTX 970 ekran kartınız olduğu sürece bu oyunu oynayabilirsiniz. DEVOUR için minimum bellek gereksinimi, bilgisayarınıza takılı 8 GB RAM’dir. Ayrıca oyun geliştiricileri, sisteminizde yaklaşık 16 GB RAM önermektedir. DEVOUR’u çalıştırmak için en az bir Intel Core i5-4400E CPU gerekir. Ancak geliştiriciler, oyunu oynamak için Intel Core i7-610’a eşit veya daha büyük bir CPU kullanılmasını tavsiye ediyor. Oyun dosya boyutu açısından en az 8 GB boş disk alanına ihtiyacınız var. The Watchers: DEVOUR, Windows 10 – 64-bit ve üzeri PC sistemlerinde çalışacaktır. Ayrıca, bir Mac sürümü var.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. İnternet cafe simulator 2 sistem gereksinimleri Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Sistem Gereksinimi Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Red Dead Redemption 1 Sistem Gereksinimleri


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER