Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Diablo 4 Çıkış Tarihi Ne Zaman; Bildiğimiz her şey

Diablo 4 Çıkış Tarihi Ne Zaman? En son dersler, dünyalar, fragmanlar ve Diablo 4 hakkında bildiğimiz her şey. Yıllarca süren spekülasyon ve söylentilerin ardından Blizzard, sonunda BlizzCon 2019 sırasında Diablo 4’ü duyurdu. Bu sürpriz değil: Diablo 4 her zaman açık bir sır olmuştur. Ama korkunç film fragmanıyla rezonansa girdi ve Blizzard bize bazı tanıdık karakter sınıflarına bir bakış attı. Ve sonra…bekledik.

Sonunda BlizzCon 2021’de daha fazla Diablo 4 görüyoruz, ancak Blizzard, Diablo 4’ün yakın zamanda gelmeyeceğini söylüyor. “Soon Blizzard” bile değil. Şaka yapmıyor. Diablo 4’te 2022 sürümü için planlanmış gibi görünse de, bu artık gerçekleşmiyor. 2023 gibi erken bir tarihte bekleniyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: kıyma 4. bölüm ne zaman


Diablo 4 Konusu

Diablo 4’ün daha gidecek çok yolu var, ancak bu, bu arada daha fazla aksiyon RPG’si görmeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Blizzard üç ayda bir güncelleme yapmayı taahhüt etti ve bu sayfayı öğrendiğimiz her şeyle güncelleyeceğiz. Diablo 4 için büyük bir adım basittir. Diablo’nun kan, çöp ve eski moda iblis ibadetiyle dolu ilk günlerinin karanlık günlerine dönüş. Paylaşılan bir açık dünyaya sahip olacak. Bu sadece çevrimiçi olduğu anlamına geliyor, ancak bu, diğer oyuncuların etrafında çok fazla olacağınız anlamına gelmiyor. PvP, “Land of Hate” adı verilen bir alanla sınırlı olacaktır.

Diablo 4 Çıkış Tarihi Ne Zaman

Diablo 4 için henüz bir çıkış tarihimiz yok. Ancak Kasım 2021’de Blizzard, Diablo 4’ün stüdyonun hedeflenen dahili çıkış tarihinden geri itildiğini belirten bir açıklama yaptı. Bu, 2022’de piyasaya sürülmeyeceği anlamına geliyor. Blizzard, işyerinde taciz ve ayrımcılık iddialarının ardından 2021’de dramatik değişiklikler gördü ve Diablo 4 acı çekiyor. Oyun direktörü Luis Barriga Ağustos ayında ayrıldı ve yerini 2005’ten beri Blizzard’da olan Joe Shely aldı.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: kıyma 3. bölüm full izle


Diablo 4 Fragmanı

BlizzCon 2021’de 10 dakikalık Diablo 4 oynanışı Diablo 4, öğelerde büyük değişiklikler yapıyor. Gerçekleştirme söz konusu olduğunda, Blizzard idealinin sınıf kimliğini güçlendirmek. Daha derin özelleştirmeyi desteklemek ve oyunculara Diablo 2 ile 3 arasında bir derinlik kazandırmak olduğunu söylüyor.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Diablo 4 Çıkış Tarihi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: subway surf rekor oyunu


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER