Pazar, Haziran 16, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Diff Ne Demek Valorant, Ne Anlama Geliyor

Diff Ne Demek Valorant? Valorant Diff‘in ne anlama geldiğini biliyor muydunuz? Valorant çok oyunculu devasa bir oyuncu kadrosuna sahip oyundur.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Dereceli Giremiyorum


Diff Ne Demek Valorant ve Ne Anlama geliyor

Diğer bazı oyunların aksine, Valorant karakterlerle tanımlanır ve her takımdaki oyuncular aynı kahramanı oynayabilir. Genellikle, bir oyunu kazanmak ve kaybetmek arasındaki fark. Bir takımdaki belirli bir kahramanın veya karakterin aynı kahramanı veya rakip takımdaki bir karakteri ne kadar iyi yendiği ile özetlenebilir. Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, oyuncular bu kelimeyi tanımlamak için “diff” kısaltmasını kullanmaya başladılar. Örneğin, rakip takımın ajanı (karakteri) bir oyunda çok daha iyi bir oyun çıkartırsa. Diğer takımda ki ajan Öldürme alamazsa, bu kayıp “DİFF” kelimesine bağlanabilir. O maçı o ajanın sağladığı fark sayesinde kazandığı anlamını taşır. Aynı şey tüm karakterler için de geçerli. Karakteriniz Sürekli olarak rakip tankın önündeyse, “diğer takımın aynı ajanın kötü oynaması” nedeniyle kazandığınızı söyleyebilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Dereceli Ne Zaman Açılır


Diff Nedir

Diff Nedir
Diff Nedir

Ekipler, hasarın bir ajana bağlı mı yoksa takım oyununa bağl “farklılıklarından mı” kaynaklandığını anlamaya çalışır. Veya üzerinde anlaşmaya çalışarak hasarı değerlendirir. Temelde “ajanınızın yeterince iyi değil mi yoksatakım oyununuz mu kötü?” Anlamına geliyor. Bu ifade aynı zamanda becerilerinizi göstermenin veya düşük performans gösterdiği düşünülen oyunculara laf atmanın bir yolu olarak da kullanılır. Bu nedenle, bir takım arkadaşınızı sizinle iyi bir oyun oynamaya ikna etmeye çalışıyorsanız, bu ifadeyi nasıl kullandığınıza dikkat edin.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Diff Ne Demek Valorant sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Güncelleme Ne Zaman


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER