Discord Sunucuya Müzik Botu Nasıl Eklenir?

Discord Müzik Botu Ekleme
Discord Sunucuya Müzik Botu Nasıl Eklenir
Discord Sunucuya Müzik Botu Nasıl Eklenir

Discord Sunucuya Müzik Botu Nasıl Eklenir? Discord artık rakipleri gibi sadece bir iletişim platformu değil. Bunu oyun içinde yapmak isteyen oyuncular için her şeyi kapsayan bir çözüm. Kullanıcıların kendi botlarını ve yazılımlarını oluşturmalarını sağlamak, topluluk içinde ideal bir araç haline geldi. Arkadaşlarla oyun oynarken müzik dinlemek her zaman kullanıcıların bir ihtiyacı olmuştur ve yazılımın açık kaynak yapısı nihayet kullanıcıların bu hedefe ulaşmasını sağlar.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Samsung TV Plus Çalışmıyor


Discord müzik botu ekleme

[Öğretici, sunucunun sahibi olmayan kullanıcılar için adımları listeler. Bir sunucunuz varsa veya herhangi bir sunucuda yönetici haklarına sahipseniz bu adımı atlamaktan çekinmeyin]

  1. Platformu açın ve katıldığınız sunucular listesinin sonundaki “+” sembolüne tıklayın.
  2. Sunucuya bir ad verin ve ilgili tüm ayrıntıları ekleyin.
  3. Tercih ettiğiniz müzik botu web sitesine gidin (buradan sunucunuz için doğru botu seçme hakkında daha fazla bilgi edinin ).
  4. Botun web sitesindeki “Discord’a Ekle” düğmesine tıklayın.
  5. “Discord’a Ekle” düğmesi sizi platforma yönlendirmezse, Discord hesabınıza veya tarayıcınıza giriş yapın.
  6. Yeni oluşturduğunuz sunucuyu VEYA botu eklemek istediğiniz sunucuyu seçin.

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Galaxy S22 Wifi Birden Kapanıyor


Discord Sunucuya Müzik Botu Nasıl Eklenir?

Bu standart işlem, kullanıcının sunucuda uygun izinlere sahip olması durumunda hemen hemen her botu bir sunucuya ekleyebilir. Görüşme sırasında serveri olmayan arkadaşlarıyla oynayan kullanıcıların yukarıdaki işleme göre server oluşturmaları tavsiye edilir. İstemiyorlarsa, görüşme sırasında müzik çalmak için FredBoat müzik botunu kullanabilirler. Müzik botları, birlikte çaldığınız arkadaşlarınızla aynı ses kanalına katılır, böylece ses seviyeleri ve diğer optimizasyonlar herhangi bir kullanıcı gibi doğrudan ses kanalı üzerinden yapılabilir.

Discord bir VoIP, anlık mesajlaşma ve dijital dağıtım platformudur. Kullanıcılar, özel sohbetlerde veya bir topluluğun parçası olarak sesli aramalar, görüntülü aramalar, metin mesajları, medya ve dosyalar aracılığıyla iletişim kurar. 2021’de Discord, web ve mobil platformlarında en az 350 milyon kayıtlı kullanıcıya sahip olacak. Her ay 56 milyon kişi tarafından kullanılıyor ve her ay 25 milyar mesaj gönderiliyor.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Discord Sunucuya Müzik Botu Nasıl Eklenir sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Donanım Haberleri Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Steam Kütüphanesi Siyah Ekran Sorunu


Bu içeriğe oy verin!