Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Disney dreamlight valley çıkış tarihi (Pc ve Konsollarda) ne zaman?

Disney dreamlight valley çıkış tarihi nedir? Disney hayranları, kemerlerinizi bağlayın. Bugün Gameloft, Disney Dreamlight Valley adlı bir yaşam simülasyonu macerası olan yeni Disney ve Pixar oyun projesini duyurdu. 2023’te PC ve konsollara geliyor. Disney’in Düşler Vadisi, bir grup Disney ve Pixar karakterinin “Oblivion” adlı gizemli bir olaydan sonra hafızalarını kaybetti. Köylerinin “Gece Dikenleri” adlı garip bir yaratıkla büyüdüğü “Düşler Vadisi” adı altında geçiyor. Oyuncular karakterlerini kişiselleştirecek, vatandaşlarla dostluklar kuracak ve kayıp anılarını geri kazanmalarına yardımcı olacak.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Xenoblade Chronicles 3 Çıkış Tarihi


Disney dreamlight valley çıkış tarihi

Oyuncular Disney köylüleriyle etkileşime girmenin yanı sıra Goofy, Ariel, Mickey, Simba, Moana. Remy ve daha fazlasını içeren çeşitli Disney temalı alanlarda evlerini ve kasabalarını özelleştirebilirler. Ayrıca balık tutma ve yemek pişirme aktiviteleri ve çeşitli Disney özelliklerinden ilham alan karakterlerle özelleştirebileceğiniz çok sayıda kostüm var. Gameloft tarafından geliştirilen Disney Dreamlight Valley 2023’te Epic Games aracılığıyla çıkış yapacak. Nintendo Switch, PS5, PS4, Xbox Series X ve S, Xbox One ve Steam, PC ve Mac’te oynaması ücretsiz olarak sürülecek. Mağaza, Microsoft Mağazası ve App Store. Erken erişim sürümünün bu yaz piyasaya sürülmesi planlanıyor. Founder’s Pack veya herhangi bir Xbox Game Pass üyeliği satın alanlar için geçerli olacak.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Thor Aşk ve Gök Gürültüsü Çıkış Tarihi


Disney dreamlight valley ne zaman

Disney dreamlight valley erken bir bakış attık ve mevcut kişiselleştirme düzeyi, tekrar oynanabilir. Oldukça mütevazı para kazanma ve gelecekte daha fazla Disney karakteri ve dünyasının ortaya çıkma potansiyeli konusunda şimdiden iyimseriz.

Disney dreamlight valley ne zaman2023 Çıkması Planlanıyor
Disney dreamlight valley ne zaman

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Disney dreamlight valley çıkış tarihi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Ne Zaman Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Demon Slayer 3. sezon çıkış tarihi


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER