Doki Doki Literature Club APK (Türkçe – Yama) Bu Oyun Nedir?

Doki Doki Literature Club APK
Doki Doki Literature Club APK

Doki Doki Literature Club APK, Nasıl İndirilir? Bu bir AVG korku korku oyunudur. Oyun, sıcak ve maceralı bir oyun ekranı ile başlar. Aynı kulüp binasındaki dört güzelin başına nasıl bir dünya sarsıcı hikaye gelecek? Oyunlar oyuncuları zihinsel olarak nasıl korkutacağını bilir. Oyundaki karakterler genellikle oyuncuyu korkutmak için değil, oyuncuya garip ve uyumsuz hissettirmek için kullanılır. Hikâyelerin ve resimlerin sunumu sıradan insanların idrakinin kapsamı dışındadır.

Bu bir kabus gibi, erken uyanmayı ummak ve bu düzensiz dünyayı kabullenmek istememek. Bu, oyuncuların oyunun kendisi hakkında düşüncelerini uyandırmak isteyen bir oyundur.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Farming Simulator 20 APK


Doki Doki Literature Club

Ücretsiz Korku Görsel Romanları! Doki Doki Edebiyat Kulübü, Salvato ekibinden ücretsiz bir görsel romandır. Bu flört simülasyonu korku deneyiminde. Kahramanınız birden fazla kız tarafından yeni insanlarla tanışmanıza ve arkadaş edinmenize yardımcı olmak için bir edebiyat kulübüne katılmaya davet edilir. Seçimlerin senin ve kulübün kaderini belirleyecek. Grafiklerine ve çoklu sonlarına dayanan Doki Doki Edebiyat Kulübü, ClannaD ve STEINS;GATE gibi anime tarzı görsel romanları andırıyor.

Bununla birlikte, doğaüstü unsurlara da sahip olsa da, aynı zamanda büyük ölçüde romantizm ve gerilime de dayanıyor. Doki Doki Literary Society görsel bir roman olduğu için fazla animasyonu yok. Tıpkı manga veya Japon mangası okumak gibi, kararlarınız hikayenin yönünü belirler. Karakterler, hedef demografileri hakkında çok şey söyleyen bir anime tarzında tasarlanmıştır.

Doki Doki Literature Club APK

Ağır hikayeye rağmen, Doki Doki Edebiyat Kulübü’ne cesaret etmeye istekli oyuncular birden fazla son bulabilir. Mutlu sonlardan gerçeği değiştiren sonlara kadar, doğru koşullar karşılandığında garip meta-deneyimler gerçekleşebilir. Bir uç, oyun geliştiricilerinin sizinle “konuşmasına” ve oyunu neden yarattıklarını size söylemesine izin verirken. Diğer uç, yeni bir oyuna başladığınızda oyun içindeki makyajı değiştirir. Her iki durumda da, tüm sonlar çabaya değer. Oyunculara hitap eden bir diğer özelliği ise adından da anlaşılacağı gibi yoğun literatür içermesidir. Başlangıçta, edebiyat kulübünün üyeleri birbirleriyle şiir alışverişinde bulundular. Bu tek başına, doğru oyun içi seçimlerle kilidini açabileceğiniz karakterler ve hatta gizli sırları hakkında ipuçları sağlar. Sonra bu tırmanıyor ve sonunda siz ve geliştiriciler karakterin evreninin kendisini bir sanat eseri olarak görüyorsunuz. Karakter bunun farkına varıyor.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Doki Doki Literature Club APK Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Apk İndir Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Real Car Parking Master APK


Bu içeriğe oy verin!