Drive Survive 4. Sezon: Çıkış Tarihi, Nasıl İzlenir ve Bilmeniz Gerekenler

Drive Survive 4. Sezon
Drive Survive 4. Sezon

Drive to Survive 4 Sezon Ne Zaman? Formula 1: Drive to Survive’ın 4. Sezonu yolda ve dünyanın dört bir yanındaki hayranlar, dünyanın en popüler spor belgesellerinden birinin geri dönüşünü dört gözle bekliyor. Netflix kameraları, 2021’in sonunda Max Verstappen’in muhteşem ilk dünya şampiyonluğunu kazandığını görmek için oradaydı. Abu Dabi Grand Prix’sinin son turunda rakibi Lewis Hamilton’ı yenerek, F1 yarışı yıllarca konuşulacak.

Oyunu daha önce hiç izlememiş olanlar bile ilk bölümden sonra kendilerini izlerken bulabilirler. Geçen sezon şimdiye kadarki en iyilerden biri olsa da, Drive to Survive 4. sezon için hiç heyecanlanmadı. Formula 1: Driving Survival Sezon 4 hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenmek için aşağı kaydırın:


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Gears of War 6 Çıkış Tarihi


Formula 1: Drive to Survive Nedir?

Drive Survive Nedir
Drive Survive Nedir

Drive to Survive, F1 hayranlarını garajlardaki ve karavanlardaki tüm sürücülerin perde arkasına götüren Netflix tarafından yayınlanan bir dizi belgesel. Bu, sporun dışındaki insanlara pitlerde neler olup bittiğine dair daha derin bir anlayış sağlar. Buna ek olarak, Netflix de bir dizi röportajı vardır.

İzleyicilere Hamilton, George Russell ve Lando Norris gibi sürücüler hakkında daha kişisel bir düzeyde bilgi edinme fırsatı verir. Gösteri, hem sporun sıkı hayranlarına hem de düzenli izleyicilere gerçekten hitap etti. Onları cezbetti, bu da Formula 1’in yeni hayranlarının ilgisini çekmesine yol açtı.

Drive to Survive 4 Sezon Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Drive Survive 4. Sezon Ne Zaman
Drive Survive 4. Sezon Ne Zaman

Şu anda dünyanın en popüler spor belgesellerinden biri, Formula 1’in resmi web sitesi aracılığıyla.. 2022 FIA Formula 1 Dünya Şampiyonası için zamanda geri döndü. Bu yazı itibariyle Netflix, Sezon 4 için resmi bir çıkış tarihi açıklamadı.

Drive to Survive 4. Sezon Ne ZamanHenüz resmi bir tarih yok ama veri madencilerimiz 20 mart 2022 gibi tahmin ediyor.
Drive to Survive 4. Sezon Ne Zaman

Ancak yeni kampanyanın ilk oyununun 20 Mart 2022’de yapılması planlanıyor. Önceki yıllara göre, Sezon 4’ün bundan bir veya iki hafta önce başladığını görebiliriz. İşte önceki bazı sürümlerin bir listesi:

  • Drive to Survive 1. Sezon: 8 Mart 2019
  • Drive to Survive 2. Sezon: 28 Şubat 2020
  • Drive to Survive 3. Sezon: 19 Mart 2021

Zaman içinde daha fazla ayrıntı ortaya çıkar çıkmaz makalenin bu bölümünü güncelleyeceğiz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Sonic Frontiers Çıkış Tarihi


Drive to Survive 4. Sezonu Nasıl İzleyebilirim?

Drive to Survive 4. sezon yayınlandığında, dizinin yayınlandığı tek yer Netflix olacak. Bu akış hizmetini sunan birkaç cihaz var ve hepsi 4K çözünürlük sunuyor:

  • Amazon Fire TV
  • Google Chromecast’i
  • Roku Ekspres
  • elma televizyonu

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Drive to Survive 4 Sezon sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Ne Zaman Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Avatar Reckoning Çıkış Tarihi


Bu içeriğe oy verin!