Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Dünyanın En iyi Pubg Mobile Oyuncusu, Kimdir Daha Önce Duydunuz mu?

Dünyanın En iyi Pubg Mobile Oyuncusu Kimdir? PUBG Mobile, sadece Türkiye’de değil tüm dünyada dünyanın en çok oynanan oyunlarından biridir. Bir kaç ülkenin hükümetlerinin bu oyunu kısıtlıyor olması bir yana. PUBG Mobile oldukça başarılı bir yıl geçirdi. Oyun yaklaşık 2,6 milyar dolar gelir elde etti. Şimdi ise şimdiye kadar yapılmış en başarılı ve eğlenceli mobil oyunlardan biri haline geldi. Bu Makalemizde Günümüzde dünyanın en iyi 5 PUBG mobil oyuncusuna göz birlikte göz atacağız. Dünyanın en başarılı PUBG oyuncularının bilgileri ve sınıflandırılmasını okuyacağız.

Bu oyuncuların Her biri büyük başarılar elde etti ve bu PUBG topluluğuna katkıda bulundu. Şu anda oynadığımız PUBG oyununun geliştirilmesine yardımcı oldular.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Pubg Mobile Sezon Ne Zaman Bitiyor


Dünyanın En iyi ve En ünlü 5 Pubg Mobile Oyuncusu Kimdir?

Dünyaca ünlü pubg mobile oyuncularının bir listesini mi arıyorsunuz. Sizler için bu listeyi birazcık anlaşılır ve kısa tutmak istedim. Çünkü bununla alakalı bir çok analiz ve bir araştırma gerçekleştirdim. Pubg mobile Oyununun ustalarıyla tanışmaya hazır mısınız? O zaman aşağıda ki ilk 5 listeye göz gezdirelim;

  1. XOF Paraboy
  2. Mortal
  3. Luxxy
  4. Paraboy
  5. Gonzo

Aşağıda bu listenin ayrıntılı haline ulaşabilirsiniz.

Dünyanın En iyi Pubg Mobile Oyuncusu, Ayrıntılı Listesi

5- XOF Paraboy

En iyi Pubg Mobile Oyuncusu

Bu oyuncu tüm zamanların fps oyunlarında var olmasıyla ünlülük kazanmış bir oyuncudur. Tüm dünyada popülaritesini yaymış ve pubg oyununda da ilk 5’e girmeye bizim gönlümüzce hak kazanmıştır.

4- Mortal

En iyi Pubg Oyuncusu

Bu oyuncu strateji konusunda kesinlikle yetenekli olduğu söylenilebilir. Sizde strateji geliştirmede bir şeyler kapmayı düşünüyorsanız bu oyuncunun youtube kanalına bir göz gezdirmelisiniz.

3- Luxxy

En iyi Pubg Oyuncusu kimdir

Luxy, PUBG Mobile’da bulabileceğiniz en yetenekli keskin nişancılardan biridir. Aslen Endonezyalı, ünlü PUBG Team Bigetron RA takımı için oynuyor.

2- Paraboy

En iyi Pubg Oyuncusu kimdir

Paraboy en ünlü PUBG Mobile oyuncularından biridir ve dünya çapında tanınmaktadır. Çinli bir oyuncu ve hücum uzmanı olarak bilinir. Ünlü Nova XQF takımındaki en iyi hücumcu olarak biliniyor.

1- Dünyanın En iyi Pubg Mobile Oyuncusu “Gonzo” diğer bir adıyla Nursultan

Dünyanın En iyi Pubg Oyuncusu kimdir

Nursultan “Gonzo” Nartbayev Kazakistanlıdır ve Konina Power’ın kaptanıdır. Not olarak düşmek gerekirse PMGC’de dördüncü olmayı başardı.

Not; Bu liste yazarın kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Eklemek istediğiniz oyuncular var ise lütfen aşağıda belirtin.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Dünyanın En iyi Pubg Oyuncusu sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Pubg Mobile Güncelleme Ne Zaman


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER