Dying Light 2 FPS Nasıl Gösterilir: Fps’ye Bakma için Gerekenler

Dying Light 2 FPS Nasıl Gösterilir
Dying Light 2 FPS Nasıl Gösterilir

Dying Light 2 FPS Nasıl Gösterilir? Herhangi bir oyunda, FPS’yi gerçek zamanlı olarak görüntülemek. Birçok PC oyuncusunun, özellikle dizüstü bilgisayar oyuncularının, sistemlerinin nasıl performans gösterdiğini anlamalarına gerçekten yardımcı olur. Dying Light’ın devamı olan Dying Light 2, Techland tarafından yakın zamanda piyasaya sürülen bir aksiyon rol yapma oyunudur.

Şu anda oyun Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S üzerinde çalışıyor. witch sürümü geliştiriliyor. Ancak, bu oyunu PC’de de oynuyorsanız ve bu oyunu oynarken FPS’yi gerçek zamanlı olarak göstermek istiyorsanız…. Bu makaleyi sonuna kadar okumaya devam edin.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Dying Light 2 Tekme Atma


Dying Light 2 FPS Nasıl Gösterilir ve Açılır

Dying Light 2, 2015’in Dying Light’ı ile biten hikayeye devam ediyor. Oyunda yenilmez virüse karşı verilen mücadele başlayalı 22 yıl oldu. Aiden Caldwell olarak savaşmaya devam ederken, devasa açık dünya şehri Villedor’da enfekte olmuş ölümsüzlerin birçok ciddi zorluğuyla yüzleşmelisiniz. Ancak bu oyunun daha heyecan verici yanı, 4 oyuncuya kadar co-op modunda oynayabilmenizdir. Konuya dönecek olursak, bu oyunda FPS görüntüleme hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Dying Light 2 FPS Gösterme

Dying Light 2 FPS Nasıl Açılır
Dying Light 2 FPS Nasıl Açılır

Birçok oyuncu, bilgisayarlarının performansını analiz etmek için FPS’lerini oyun içinde görmek ister. Ayrıca belirli bir oyunda ne kadar FPS düştüğünü ve ne kadar tutarlı FPS aldıklarını anlamaya yardımcı olur. Dying Light 2’de oynarken gerçek zamanlı FPS’yi ekranda kolayca görebilirsiniz. Bunu yapmak için şu adımları uygulamanız yeterlidir:


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: FIFA 22 Kulüp Nasıl Oluşturulur


Dying Light 2 FPS Açma

  1. Steam’i başlatın ve ekranın sol üst köşesinden Ayarlar seçeneğine gidin.
  2. Burada bahsedilen birkaç kategorinin altında Oyun içi sekmesini seçin.
  3. Burada oyun içi FPS sayacını  ekranda istediğiniz konuma ayarladığınızdan emin olun  . Daha iyi bir deneyim için Yüksek Kontrastlı Renk’i  de kontrol edebilirsiniz .

Steam, NVIDIA Shadowplay, MSI Afterburner vb.’ye ek olarak, belirli oyunları oynarken ekranda gerçek zamanlı FPS gösterirler. Diğer birçok uygulama vardır, örneğin, bazı oyunlarda (Valorant gibi) gerçek zamanlı FPS görüntülemek için oyun içi bir seçenek bulunur. Dying Light 2’de FPS’yi sergilemek için gereken tek şey bu. Bu makaleyi faydalı bulduysanız, lütfen arkadaşlarınızla paylaşın.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Dying Light 2 FPS Nasıl Gösterilir sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Cyberpunk 2077 Oyuncu Sayısı


Bu içeriğe oy verin!