Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Dying Light 2 Ne Zaman Gelecek (çıkış tarihi, kahramanı ve dünyası)

Dying Light 2 Ne Zaman Gelecek? Dying Light 2 Stay Human, Techland’in 2015 hayatta kalma korku oyunudur. Dying Light’ın uzun zamandır beklenen oyunu sonunda çıkış tarihini açıklığa kavuşturdu. Orijinal oyunda olduğu gibi, Stay Human’ın arka planı, tehlikelerle dolu kıyamet sonrası bir zombi dünyasıdır. Ancak bu, önceki Dying light olayların doğrudan bir devamı değildir.

Aksine, “Dying Light”ın üzerinden 20 yıl geçmiştir, yani yeni bir karakter ediniyorsunuz ve dünya eskisinden farklı olacaktır. Merak etmeyin, karmaşık bir sistemmiş gibi görünebilir ama mükemmel bir şekilde geri dönüyor. Peki “Dying Light 2 çıkış tarihi” Nedir ve devam oyunundan beklentileriniz nelerdir? Eh, zombi eylemleri ve hayatta kalma korku oyunlarından bekleyeceğiniz her şey dışında, hepsi bu. Herhangi bir değerli devam oyunu gibi, Zombi Olmamaya çalış konusunun, orijinalini koruyor olacaktır :).


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Icarus Ne zaman


Dying Light 2 Ne Zaman Gelecek

Dying Light 2 Ne Zaman
Dying Light 2 Ne Zaman

Devam etmeden önce Dying Light’ı henüz oynamadıysanız veya Nintendo Switch’te nasıl oynanacağını öğrenmek istiyorsanız yazımızı sonuna kadar okuyunuz. Veya “Dying Light 2″yi beklerken başka oyunlar oynamak ister misiniz? Steam en iyi oyun ve En İyi Mobil Oyun için bazı iyi önerilerde bulunacağız.

Bu oyunda birçok macera var. Dying Light 2’nin vizyon tarihi 4 Şubat 2022. Bu oyun, çeşitli geri dönüşlerle zorlu birkaç yıl geçirmiş olsa da. Son zamanlarda bulunamayan hint kumaşı haline geldi. Bu nedenle Techland’in gelecek yılın başındaki hedefinin doğru yolda olduğu kesin olarak söylenebilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Arcane 2. Sezon Ne Zaman


DYİNG LİGHT 2 ÇIKIŞ TARİHİ

DYİNG LİGHT 2 ÇIKIŞ TARİHİ
DYİNG LİGHT 2 ÇIKIŞ TARİHİ

Söylemeye gerek yok, oyun orijinali ve 2. oyunu aynı zombi görevlerine sahiptir. 3.000’Den fazla parkur animasyonu ile daha akıcı bir deneyim sağlayarak açık dünyayı daha pürüzsüz hale getiriliyor. İlk oyun gibi, Dying Light 2 de büyük ölçüde yakın dövüşe dayanıyor. Çünkü yeni silahlar oluşturmak için malzeme ve planlar bulmanız gerekiyor.

DYİNG LİGHT 2’DE HANGİ ÖZELLİKLER VAR?

Tabii ki, uzaktan saldırmanıza izin veren bazı seçenekler var – mızraklar, silahlar, oklar – ancak her zaman yakın dövüşe hazır olun. Ayrıca güvenilir beyzbol sopanızla kalabalığı yok etmek daha tatmin edici olacaktır. Oyun ayrıca silahın yaşam döngüsü mekanizmasını da koruyor. Bu da onu ne kadar çok kullanırsanız o kadar kolay hasar vereceği anlamına geliyor.

Harita:

Haritanın orijinal haritadan çok daha büyük olduğunu ve size daha fazla aktivite sağladığını da belirtmekte fayda var. Şehir yedi bölgeye ayrılmıştır, her bölgenin kendi simgeleri ve farklı gruplar için evleri vardır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Dying Light 2 Ne Zaman sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Ne Zaman Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Wolverine PS5 Ne Zaman


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER