Pazar, Nisan 14, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Dying Light 2 Tekme Atma: Tekme Nasıl Atılır (Tuşları)

Dying Light 2 Tekme Atma Nasıl Yapılır? Dying Light 2, oyuncuların savaşa sonsuz şekillerde yaklaşabileceği bir oyundur. Çeşitli silahlardan parkurlara kadar, oyuncuların dikkatli planlama ve şık hareketlerle düşmanlarını alt etmesinin birçok yolu vardır.

Oyuncuların enfekte sürülerle başa çıkma yollarından biri tekme atmaktır. Ancak vuruşta ustalaşmayı öğrenmek, savaş verimliliği açısından ileriye doğru atılmış büyük bir adımdır.

Dying Light 2 Tekme Atma

Dying Light 2’de düşmanları tekmelediklerinde oyuncuları sersemletir. Bu, oyuncuya başka bir saldırı için gereken süreyi satın almak için kullanışlıdır. Oyuncu düşmanları sersemletir. Ardından saldırıyı takip ederek herhangi bir hedefi etkili bir şekilde sersemletir, tekme, saldırı, tekme, saldırı arasında gidip gelir. Bu, daha güçlü düşmanlara karşı güvenli bir yöntemdir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: FIFA 22 Kulüp Nasıl Oluşturulur


Dying Light 2 Tekme Nasıl Atılır

Dying Light 2 Tekme Nasıl Atılır
Dying Light 2 Tekme Nasıl Atılır

Oyuncular, halihazırda kullandıkları sisteme bağlı olarak bir dizi düğmeye basarak tekma vurabilirler:

  • PC: Blok Düğmesi + Saldırı Düğmesi
  • Xbox: LB + RT
  • Playstation: L1 + R2

Bu kombinasyonların kullanımı kolaydır ve oyuncuların yukarıda bahsedilen şok kilidi kombinasyonlarını yapmasına izin verir. Bu beceri, hemen hemen her dövüş stiline kolayca dahil edilebilir.

Tekme kullanmanın basit olduğunu düşünebilirsiniz, bir düşmanı tekmelersiniz ve bu onları sendeler. Doğru, ancak oyuncular özel sonuçlar oluşturmak için Kick’i de kullanabilir. Örneğin, oyuncular düşmanları çatılardan tekmelemek için tekme kullanabilir veya hatta onları ateşe atarak hasar almalarına neden olabilir. Düşmanları yüksekten tekmeleyen oyuncular, düşme hasarından ölmelerine bile neden olabilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Cyberpunk 2077 Oyuncu Sayısı


Tekmeler, Dying Light 2’de Çok Önemlidir

Dying Light 2 Tekme Tuş
Dying Light 2 Tekme Tuş

Dövüş başlatmak için pek çok seçeneğe sahip olan bu harika bir eklenti ve eklenen beceriler. Oyuncuların bazı savunma özellikleriyle saldırmasına izin veriyor. Oyuncular, daha yumuşak bir savaş akışı sağlamak ve düşmanları sersemletip her karşılaşmayı kazanmalarına izin vererek. Biraz nefes alma odası kazanmak için vuruşlarını rotasyonlarına dahil etmeye çalışmalıdır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Dying Light 2 Tekme Atma sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Elden Ring Boss Listesi


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER