Dying Light Kaç GB (Ne Kadar Yer Kaplıyor)

Dying Light Kaç GB
Dying Light Kaç GB

Dying Light Kaç GB? Dying ligt oyunu günümüzde oldukça popüler olup hayatta kalma oyunu olarak bilinmektedir. Zombilerin istila ettiği bir yerde oyuncu gündüzleri zombileri öldürürken gece saklanacak yer aramaktadır. Fakat bu oyunu rahat bir şekilde bilgisayarınızda oynayabilmek için dying light’ın kaç gb olduğunu bilmeniz gerekmektedir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Need For Speed Most Wanted Sistem Gereksinimleri


Dying Light Kaç GB

Dying Light rahat bir şekilde oynayabilmek için sistem gereksinimleri mevcuttur. Kurulumunu sağlayabilmek için gerekli olan dying light sistem gereksinimi işlemci için Intel core i5-4670K @3.4 GHz/AMD FX-8350 @4.0 GHz’dir. Bellek: 8 GB RAM DDR3, Depolama: 40 GB boş alan. Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 780/AMD Radeon R9 290 (2 GB VRAM). DirectX: Sürüm 11 bu özelliklerde bir bilgisayara sahipseniz oyunun kurulumu daha da basit olacaktır. Dying light kaç gb‘dır sorusuna gelecek olursak yukarı da vermiş olduğumuz sistem gereksinimlerinde olduğu gibi 40 GB’dir. Oyunun kurulumunun sağlanabilmesi için bilgisayarınız da mutlaka 40 GB’lik bir boş alan bulunmalıdır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Dying Light Ne Kadar Yer Kaplıyor sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Blazing Sails Sistem Gereksinimleri