Pazar, Temmuz 21, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Ece Üner: Yargı karar çıkardı, yargı aday da çıkardı!

Ece Üner, “Yargı karar çıkardı, yargı aday da çıkardı!” sözleri sosyal medyada yankı uyandırdı. Üner gibi bu söze benzer binlerce tweet var. Ünlü camiasından ve siyasetçilerin bir çoğu İmamoğlu kararına tepki verdi.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ‘na hapis ve siyasi yasak cezası kararı internette bir numaraya yerleşti. Üstelik tüm sıraları kaptı. Türkiye’nin büyük gündemi, İmamoğlu kararı!

Saraçhane:’de “Hükümet istifa” sloganları!

Mahkeme, Ekrem İmamoğlu ‘na hapis ve siyasi yasak cezası kararı aldı. Daha sonra Türkiye çalkalandı. Saraçhane‘de tepkiyle karşılanan bu karar “Hükümet istifa” sloganlarına dönüştü. Ekrem İmamoğlu ve Meral Akşener toplanan kalabalığı sakinleştirmek için konuşma yaptılar.

Saraçhane İmamoğlu ve Akşener

Ece Üner “Yargı karar çıkardı, yargı aday da çıkardı!”

Üner’in bu sözleri sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Öte yandan diğer siyasetçilerinde buna benzer sözleri oldu. Ünlülerin, siyasetçilerin ve diğer tüm kesimlerin konu ile ilgili yorumları oldu.

Üner’in Twitter’daki bu sözleri 50 bine yakın beğeni aldı. Üstelik 2k’dan fazla retweet tepkisi gördü.


Muharrem İnce: İmamoğlu’na verilen ceza büyük bir demokrasi ayıbı!


Twitter gündem maddeleri siyaset arenasına döndü

Twitter gündemi tamamen siyaset başlıklarına büründü. Etiketler dikkat çekti. #darbe, Her Şey Çok Güzel Olacak, Mansur Yavaş, Adayım, Barış Yarkadaş, Cumhurbaşkanı, #Yanındayızİmamoğlu şeklinde başlıkların tweet sayısı şaşırttı. Üstelik tüm bunlar sadece bir kaç saat içinde oldu. Karar henüz yeni olduğu için bugün gündemin daha da yoğun olacağını tahmin edebilirsiniz.

Twitter gündem
Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER