Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Elden Ring En iyi Sınıf Nedir? Başlangıçta kullanabileceğiniz sınıflar

Elden Ring En iyi Sınıf Nedir? Elden Ring dünya çapında piyasaya sürüldü ve anlaşılır bir şekilde bu nesil konsollardaki en iyi oyunlardan biri olarak lanse edildi. Ancak hangi giriş seviyesi girişi sizin için daha iyi? Oyun, PS5, Xbox Series X/S, PC ve eski nesil konsollar dahil olmak üzere birden fazla platformda yayınlandı. From Software, tamamlanması yıllar ve tam olarak keşfedilmesi muhtemelen yüzlerce saat sürecek kapsamlı bir destandır.

Oyuna ilk girdiğinizde o kadar çok kişiselleştirme seçeneği sunuyor ki, özellikle bizim gibiyseniz karakter oluşturma ekranında saatler geçirebilirsiniz!

Elden Ring Sınıflar

Lands Between’deki yolculuğunuza başlamadan önce, oyununuzun geri kalanında büyük bir etkisi olacak olan sınıfınızı seçmeniz istenecek. Seçiminize bağlı olarak farklı silahlara, farklı istatistiklere ve farklı görünümlere sahip olacaksınız. Tabii ki bu aynı zamanda her seferinde farklı karakterlerle birden fazla oyun oynamanıza izin vermek içindir. Ancak bu kılavuz, Elden Ring’i ilk kez başlatmanız ve From Software’in yaratmayı başardığı ölümcül ve güzel dünyaya dalmanız için tasarlanmıştır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: FIFA 22 Hikaye Modu


Elden Ring En iyi Sınıf Nedir: Her Sınıfın Rehberi

Oyuna başladığınızda 10 farklı sınıf arasından seçim yapabileceksiniz.

Bunlar aşağıdaki gibidir.

  • Astrolog
  • haydut
  • itirafçı
  • Kahraman
  • Mahkum
  • Peygamber
  • Samuray
  • serseri
  • Savaşçı
  • sefil

Her derste alınması gereken oldukça fazla şey var, bu yüzden onları tek tek inceleyeceğiz.

Astrolog

Bir astrolog sınıfı kullanmanın iyi yanı, hemen sihir elde edebilmenizdir. Oyunun başından itibaren iki büyü yapabilirsiniz, bu oyunun kurallarını değiştirir. İlk birkaç saat içinde patron dövüşleri ve diğer savaşlarla uğraşmanıza olanak tanır. İlk silah, büyü yapmak için bir değneğiniz olduğunu görecek – bir kılıç ve küçük bir kalkan. Yüksek akıl ve zeka istatistiklerine rağmen, oyuna fiziksel olarak zayıf başlıyorsunuz. 6. seviyeden başlayacaksınız.

haydut

Mafya sınıfı gizliliğe dayanır. Harika bir bıçak, küçük bir kalkan ve gölgelerden ok atabileceğiniz kısa bir yay ile başlayacaksınız. Genel istatistikler karışıktır, ancak en yüksek seviye, keşfedilecek 14 hakimiyet öğesiyle Arcane’dir. Dünyada bir şeyler bulacaksınız, ancak başlangıç ​​seviyesi çok düşük, seviye 5’te. Burada başlangıç ​​sihri yok, ancak yüzünüzün yarısı kapalı olacağı için oyundaki en havalı sınıflardan biri.

itirafçı

(itirafçı) Penitent ile giderseniz, oldukça kapsamlı bir kurs olan 10. seviyeden başlayacaksınız. Saldırı, Savunma ve Büyü 10’dan fazla özelliğe sahiptir, böylece kariyerinizi geliştirmek için istediğiniz yöne gidebilirsiniz. Başlangıç ​​silahı olarak geniş bir kılıcınız, iyi bir kalkanınız ve saldırı gücünüzü artırmak için bir parmak damganız olacak. Assassin’s Proximity büyüsünde ayrıca sihir vardır – adımlarınızı susturur ve düşme hasarını azaltır. Ayrıca tenekenin dediği gibi az miktarda sağlığı artıran anında iyileştirme büyüsü.

Kahraman

Kahraman sınıfı tamamen kaba kuvvetle ilgilidir. 16’lık bir güç durumu ve 12’lik bir dayanıklılık durumu ile başlayacaksınız; her ikisini de oluşturmaya devam edin ve çok ağır silahlar kullanabileceksiniz. Kahraman, bazı büyük düşmanları devirebilecek devasa bir savaş baltası ve ardından devasa bir deri kalkanla başlar. Sihir olmadan, 7. seviyeden başlayacaksınız.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Elden Ring Bağlantı Hatası


Mahkum

Mahkum rütbeleri, çeşitli niteliklerle dokuzuncu seviyede başlar; El tipi silahlarla rakiplerle savaşabilecek ve büyü kullanabileceksiniz. Oyuna bir asa ve kalkanın yanı sıra daha da itici bir kılıç olan estoc kılıcı ile başlıyorsunuz. Asa, büyü yapabileceğiniz ve yarasadan bir tane alacağınız anlamına gelir: büyülü bir parlayan bıçak. Savaşta faydalı olan yakındaki düşmanları hedef alacak parlayan bir bıçağın tepesini oluşturur.

Peygamber

Peygamber, şaşırtıcı derecede düşük sağlıkla başladığınızda 7. seviyede başlar. Bununla birlikte, bir kez başladığınızda, arayışınızda size yardımcı olacak bir dizi sihirli büyüye sahip olacaksınız ve kendinize çok güveneceksiniz. Kısa bir mızrak, zayıf bir kalkan ve iki büyü ile başlayacaksınız; iyileş ve ateş yak. Kooperatif oynuyorsanız, iyileştirme sağlığınızı veya çevrenizdeki müttefiklerinizi orta derecede iyileştirirken, ateşi yakalamak size düşmanlara atabileceğiniz ateşi verecektir.

Samuray

Oyundaki en havalı sınıflardan biri olan samuray. Yüksek dayanıklılık ve çevikliğe sahip, bu da savaşta ağır silahları kullanmaya devam edebileceğiniz anlamına geliyor. Ayrıca, doğru kullanıldığında düşmanlarda kalıcı hasara neden olabilecek benzersiz bir kanama yeteneğine sahiptirler. Büyü burada sıradan bir şey değil ve 9. Seviyede keskin bir katana kılıcı ve ok atabilen bir uzun yay ile başlayacaksınız.

serseri

Sürgünler 9. seviyede başlar, güçlü, başlangıç ​​canı yüksektir, ona yaklaşmak savaş için çok faydalıdır. Bu, stat puanlarınızı büyü kullanmaya odaklamadığınız sürece sihrin harika bir seçenek olmadığı başka bir kategoridir. Uzun bir kılıç, bir teber ve bir kalkanla başlayacaksın, ama sihir yok.

Savaşçı

Tahmin edebileceğiniz gibi, savaşçı sınıfı tamamen yakın dövüşle ilgilidir. 5. seviyeden başlayacaksınız, ancak bu ders başarıya ulaşmak ve savunmaya çok fazla odaklanmamakla ilgili; bu, önlemeden çok kaçınmayla ilgili. Küçük bir kalkana ek olarak, karar verirseniz düello yapabileceğiniz iki palanız var. Ama sihir yok.

sefil

Muhtemelen sefil sınıfını seçmek istemiyorsun. Tamamen boş bir sayfa gibi ve birinci seviyeden başlayacaksınız. Temelde çıplak oluyorsun ve bir kulübün var. Sihir ve kalkan yok. Tüm istatistikleri eşit olarak dağıtılır – sıfırdan başlayan inançlar dışında her özellik için 10. Elden Ring’de sefil bir kariyer seçmek çok cesur bir oyuncu gerektirir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Elden Ring En iyi Sınıf sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Dying Light 2 FPS Nasıl Gösterilir


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER