Çarşamba, Mayıs 29, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Elden Ring FPS Açma / Kapatma Nasıl Açılır?

Elden Ring FPS Açma ve Kapatma Nasıl Yapılır? Elden Ring’de görselleri iyileştirmek ister misiniz? Düşen kareleri ve takılmaları ortadan kaldırmak için FPS’nin nasıl açılacağına ilişkin bu adım adım kılavuza göz atın. Söylemeye gerek yok, Elden Ring gibi oyunlar, görsel olarak çarpıcı grafiklerin keyfini çıkarmak için daha yüksek FPS’de oynanacak şekilde tasarlanmıştır. Ancak ne yazık ki çoğu oyuncu (üst düzey cihazlara sahip olanlar bile…) Kare düşme sorunlarıyla mücadele ediyor ve FPS’nin kilidini açamıyor.

Size yardımcı olmak için, Elden Ring’de FPS’yi nasıl açacağınıza dair bir başlangıç ​​kılavuzu burada. Geliştiriciye göre oyunun FPS’si genellikle 60 civarında. Ancak, yoğun savaş senaryolarında önemli ölçüde düşme eğilimindedir. Ancak, size yardımcı olacak kesin adımlarımız var, bu yüzden bunları dikkatlice uyguladığınızdan emin olun.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Hızlı Koşma tuşu


Elden Ring FPS nasıl açılır?

Elden Ring’de FPS kilidini açmak için bu adımların Xbox ve PlayStation gibi platformlarda değil, yalnızca PC’de çalıştığını unutmayın. Bu konsollar şu anda daha fazla özelleştirmeye izin vermediğinden. Herhangi bir değişiklik yapmadan önce Elden Ring’in tüm oyun içi ayarlarını gözden geçirmek iyi bir fikirdir. Bunu yapmak için Ayarlar sekmesine gidin ve Grafikler bölümüne bakın. En kolay kullanım için tüm ayarların maksimuma ayarlandığından emin olmanız gerekir. Tüm grafik ayarlarını maksimuma değiştirdikten sonra oyun, PC’de elde edilebilecek maksimum FPS olan 60 FPS’de kilitlenir. (Varsayılan olarak FromSoftware tarafından ayarlanır).

Yukarıda listelenen ayar değişikliklerinin ötesinde daha fazla ince ayar arıyorsanız, Elden Ring’de FPS’nin kilidini açmak için diğer adımları izleyin. Unutmayın, bunlar görselleri iyileştirmek ve kekemelik ve atlanan kareleri önlemek için bilgisayara özel talimatlar olacaktır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Apex Legends en iyi silah


Elden Ring FPS Açma ve daha fazla yöntem

NVIDIA grafik kartlarında Elden Ring kullananlarınız için işler oldukça basit olacak. İlk önce NVIDIA Denetim Masasına gidin. Global Shader Önbellek Boyutunu arayın ve sekmeye gidin. FPS’nin kilidini açmak için “Sınırsız” olarak ayarlayın. Neyse ki, kare hızı çökmeleri veya kekemelik yaşıyorsanız, kök numaralandırıcıyı da devre dışı bırakabilirsiniz.

Bunu yapmak için Windows tuşu + X’e basın ve Aygıt Yöneticisi’ne, ardından Yazılım Aygıtları’na gidin. Microsoft Device Association Root Enumerator seçeneğini bulun ve şimdi devre dışı bırakın. Yukarıdaki adımlar işe yaramazsa, oyuncular Github’da ücretsiz olarak sunulan bir yürütülebilir dosya olan Elden Ring FPS Unlocker’ı seçebilirler. Bu uygulama, 60 FPS kilidini ve diğer bazı önemli değişiklikleri geçersiz kılmaya izin verir. Kilit açıcının etkisini en üst düzeye çıkarmak için sayfada sağlanan belirli geliştirici talimatlarını uyguladığınızdan emin olun.

Elden Ring FPS Açma

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Elden Ring FPS Açma sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Steam oyunları nasıl silinir


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER