Salı, Temmuz 23, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Elden Ring Hakkında Her şey [Bilinen Detaylı Anlatım]

Elden Ring Hakkında Her şey: Geliştiricilerden ve G.R.R Martin’den bu karanlık fantezi geliyor. Elden Ring Ne Zaman Çıkıyor? Ne zaman geleceğini yıllardır bilmek istiyoruz.

Aksiyon RPG yazılım formülü de dahil olmak üzere bu açık dünya hakkında yayın tarihi ve birçok bilgiye sahibiz. Elden Ring, Souls, Bloodborne ve hatta Sekiro serisinin özelliklerini ödünç aldı ve onları destansı bir füzyona dönüştürüyor. Elden Ring hakkında bilinen her şeye bir göz atalım.

Elden Ring Hakkında Her şey: Oyununu Kim Yaptı

Elden Ring Hakkında Her şey
Elden Ring Hakkında Her şey

Son on yılda From Software, kendisini temelde bir aksiyon RPG türü olarak yeniden tanımladı. Elden Ring Oyununu Kim Yaptı? From Software bu güzel RPG oyununun sahibidir. “Devil’s Soul” başlı başına başarısızlığa mahkûm olan bir oyun oldu Elden Ring ise Kendi kurallarına göre oynanan bir oyun. Zorlu antrenmanların artık bir kural haline geldiği bir çağda oyuncuları keşfetmeye ve savaşmaya zorlamakta. From Software ve G.R.R. Martin’den, bir buz ve ateş şarkısı.


elden ring hakkinda her sey bilinen detayli anlatim 4

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Elden Ring Açık Dünyası


Elden Ring da Kimi Oynuyoruz?

Oyunun içerisinde hangi karakteri oynayacağınızı merak ediyor iseniz Tarnished olarak oynuyorsunuz. Kırık Elden yüzüğünü restore etmeye çalışıyorsunuz. Birçok souls oyunu gibi, burada da sıfırdan kullanmak için kendi karakterinizi yaratabilirsiniz.

 • Zalim bir yakın dövüşçü,
 • silahlı sihirle desteklenen yetenekli bir sihir kullanıcısı,
 • bir okçu veya birden fazla fantezi arketipinin herhangi bir kombinasyonu olarak oynayabilirsiniz.

Her zaman olduğu gibi başlangıç ​​kiti tarafından kontrol edilmeyeceksiniz ve oyun sırasında karakterinizi istediğiniz yöne çevirebilirsiniz.

Elden Ring Hakkında Her şey
Elden Ring Hakkında Her şey

Elden Ring Açık Dünya:

Elden Ring’de büyük bosslar, sis kapıları ve tipik bir zindan döngüsü ile ortaya çıkarılabilecek bir şey var. Birçok sır içeren altı önemli “miras zindanı var. Bu alanlar şu an Elden Ring Açık Dünyasında mevcut değildir. Dikkatlice planlanmış zindan deneyiminin özünü koruyan izole ve kapalı örneklerdir. Bununla birlikte:

 • Daha büyük açık dünyada, yıldırım hızında koşmak için ruh savaş atına binebilir.
 • İstediğiniz zaman elde edilen kontrol noktasına ışınlanabilir.
 • Çeşitli sırları, mini zindanları ve hatta boss alanlarını bulmak için dolaşabilirsiniz.

Bu deneyimler birbirinden izole edilmiş olarak görüyor olabilirsiniz. Ama açık dünyada bulunan tüm eşyaları ve özel yetenekleri bu miras alınan zindanlara getirebiliyorsunuz. Böylelikle Kendinizi zorlu boss ve içlerinde bulunan farklı seviyelere karşı savaşma fırsatı bulacaksınız.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Horizon Forbidden West Ne Zaman Çıkacak


Elden Ring Savaş Sistemi

From Software paketindeki diğer oyunların çoğunda olduğu bir model ile karşı karşıyayız. Kazanılan para birimini kontrol noktasında “seviye atlamak” için kullanabilirsiniz, bu da oyunu kolaylaştıracaktır.

Elbette yeni silahlar, büyüler ve yetenekler bulmak da başarının anahtarıdır. İşbirlikçi oyuncular mevcuttur ve bir Boss’a veya bir bölgeye yardım etmek için en fazla iki müttefikiniz olabilir.

Elden Ring Savaş Sistemi içerisinde sizlere Gizli saldırılar çok yardımcı olacaktır. Bir kurt rozeti, çalılar ve diğer alanlar ile büyük tehlikelerden kaçınabilir ve hareket edebilirsiniz. Veya ölümcül savaşları kolaylaştırmak için gizlice girip büyük bir düşman grubunu teker teker ortadan kaldırmak isteyebilirsiniz.

Elden Ring da ayrıca, bir grup tanktan veya saldıran, goblinlerden ciddi destek sağlamak için serbest bırakılabilen ruhlar var. Bu, Oyun sizlere ruhları toplamanıza ve yükseltmenize olanak tanıyacaktır. Daha da önemlisi, dikkatinizi dağıtmanıza ve yakalamanıza olanak tanıyan isteğe bağlı oyuncu olmayan karakter çağırma konseptini sunar. Bir Boss canavarın veya birçok düşman hedefinin saldırısına, tek başınıza direnemeyeceksiniz. Elden Ring’in zorlu olabileceğine şüphe yok, ancak size üstünlük sağlamak için keşfedilecek birçok araç ve strateji var.

Elden Ring Ne zaman Çıkıyor

Elden Ring’in 21 Ocak 2022’de PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One ve PC’de piyasaya sürülmesi planlanıyor.

 • Yayımcı: Bandai Namco
 • Elden Ring Kim Yaptı: From Software
 • Elden Ring Ne Zaman Çıkıyor: 21 Ocak 2022
 • Derecelendirme: Derecelendirme Şuan için beklemede
 • Platform: PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, PC

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Elden Ring Hakkında Her şey sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Ne Zaman Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz. : Halo Infinite Ne Zaman Çıkacak


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER