Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Elden Ring Mod Nasıl Kurulur? Tüm Modları Kurmak için Kılavuz

Elden Ring Mod Nasıl Kurulur? Biraz fazladan baharat eklemek ister misiniz? Piyasaya sürülmesinden sadece dört hafta sonra Elden Ring, modding topluluğunun eline geçti. Genellikle PC’de önemli sürümleri yöneten lider bir şirket olan Nexus Mods sayesinde FromSoftware’in rol yapma başarısı arttı. Bu görsel revizyonlardan ve diğer birinci sınıf eklentilerden payını aldı.

Elden Ring’e mod yüklemek için Nexus Mods’ta bir hesap oluşturmalısınız. Kaydolduktan sonra, web sitesinin sağ üst köşesinde Elden Ring’i arayın. İndirmek istediğiniz modu bulduğunuzda, manuel olarak veya Nexus Mods’un dahili dosya yöneticisi Vortex aracılığıyla yükleyebilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Assassin Creed Valhalla Alacakaranlık paketi


Elden Ring bir Mod Nasıl Kurulur?

Mod dosyasını indirdikten sonra, seçtiğiniz bir konuma çıkarmanız gerekir. Ardından, PC’nizdeki Elden Ring.exe klasörünü bulun. Bunu genellikle Program Files x86 klasöründe bulabilirsiniz. Ardından mod klasöründeki dosyaları kopyalayın ve Elden Ring.exe klasörüne yapıştırın. Böylelikle Artık bir modu eklemiş olacaksınız. Keyifli Oyunlar Dileriz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Elden Ring Mod Nasıl Kurulumu sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.

Daha fazla Elden Ring içeriği için , Websesi Bilgisayar Oyunların’daki Elden Ring Haberleri bölümüne göz atmayı unutmayın.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Apex Legends Karakterleri


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER