Cumartesi, Temmuz 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Elden Ring Oyuncularına “Shadow of the Erdtree” Genişlemesi İçin Hazırlık Çağrısı

Önemli Noktalar

  • Elden Ring için yeni genişleme yaklaşıyor.

  • Oyuncuların Mohg'u yenmeleri gerekiyor.

  • Hazırlık, genişlemenin keyfini çıkarmak için kritik.

Bandai Namco, 20 Haziran’da çıkacak olan “Shadow of the Erdtree” genişlemesi için Elden Ring oyuncularına hazırlık yapmaları konusunda hatırlatmada bulundu. Bu hatırlatma, oyuncuların büyük bir kısmının yeni içeriğe erişebilmek için gerekli oyun içi görevleri henüz tamamlamamış olması nedeniyle önem taşıyor. Genişlemenin yaklaşmasıyla birlikte, oyuncuların yeni meydan okumalara dalabilmek için hazır olmaları gerekiyor.

Hazırlık Gerekiyor

Bandai Namco’nun uyarısı, Steam üzerindeki Elden Ring oyuncularının %38’den azının, yeni genişlemeye erişim için bir ön koşul olan Kan Lordu Mohg’u yenmiş olduğunu vurguluyor. Bu istatistik, oyuncuların neredeyse üçte ikisinin genişleme çıkışından önce bu görevi tamamlamaları gerektiğini gösteriyor. Mohg isteğe bağlı bir patron olmasına rağmen, yeni içeriği hemen deneyimlemek isteyenler için onu yenmek şarttır.

Birçok oyuncu ana hikayeyi tamamlarken Mohg ile karşılaşmadan oyunu bitirmiş olabilir. Bu oyuncular için Mohgwyn Sarayı’na geri dönüp Mohg’u yenmek fazla zorlayıcı olmamalıdır. Ayrıca, oyunu yeni başlatan veya ilerlemekte yavaş olan oyuncular da genişlemeye erişebilmek için bu görevi önceliklendirmelidir.

Oyun İlerleme Karşılaştırmaları

Oyun genişlemeleri, genellikle oyuncuların ana hikaye çizgisinde belirli bir noktaya ulaşmalarını gerektirir. Örneğin, The Witcher 3’ün “Blood and Wine” genişlemesi, ana oyunda önemli bir ilerleme kaydedildikten sonra erişilebilir hale gelir. Buna karşılık, CD Projekt’in başka bir başlığı olan Cyberpunk 2077, oyunculara yeni bir karakterle “Phantom Liberty” genişlemesine doğrudan atlamalarına izin verir. Elden Ring’in Mohg’u yenme gereksinimi, bu önceki yaklaşımla tutarlıdır.

Cohh Carnage’ın genişleme için gerekli hazırlıklara dikkat çeken tweet’i, zaten dikkate alınmış görünüyor. İlk 24 saat içinde Mohg’u yenen oyuncuların yüzdesinde küçük bir artış görüldü, bu da oyuncuların mesajı ciddiye aldıklarını ve gerekli görevleri tamamlamak için çaba gösterdiklerini gösteriyor.

Not Edilmesi Gereken Ana Noktalar

– Bandai Namco’nun uyarısı, “Shadow of the Erdtree” genişlemesi öncesinde hazırlığın gerekliliğini vurgular.
– Steam’deki oyuncuların %38’den azı Mohg’u yenmiş, bu da yeni içeriğe erişim için bir gerekliliktir.
– Oyuncular, genişlemeyi yayınlandığında deneyimleyebilmek için Mohg’u yenmeyi önceliklendirmelidir.

  • Elden Ring için yeni genişleme yaklaşıyor.
  • Oyuncuların Mohg’u yenmeleri gerekiyor.
  • Hazırlık, genişlemenin keyfini çıkarmak için kritik.
Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Web’s Editör
Web’s Editör
Web'in Dijital Sesi sloganıyla 2020 yılından bu yana yayın yapan websesi.com, teknoloji haberleri, trend teknolojik gelişmeler, oyunlar, girişim hikayeleri ve dünya çapında ses getiren her konuda seni bilgilendirmek için burada.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER