En Çok İzlenen Netflix Dizileri 2021: En iyi Diziler Nelerdir?

En Çok İzlenen Netflix Dizileri 2021
En Çok İzlenen Netflix Dizileri 2021

En Çok İzlenen Netflix Dizileri 2021 serisi sizlerle. Netflix tüm dünyada çok seviliyor ve izleniyor. Netflix En iyi Diziler Nelerdir 2021 için güncel listeyi derledik. Dizi film sektörünün gidişatını değiştiren Netflix, en çok izlenen Netflix dizileri listesini paylaştı. 3 yabancı dizi listesinde herkesin yeni sezonu merakla beklediği birçok dizi yer alıyor. Bu diziler sadece kendi ülkelerinde izlenmiyor; altyazı ve dublaj imkanı nedeniyle dünyanın birçok ülkesinde izleniyor. En çok izlenen Netflix dizileri listesi, Netflix orijinal dizilerinden oluşuyor. İzleyicinin orijinal diziye daha fazla ilgi göstermesine rağmen yadsınamaz bir gerçek ama listenin şekli çok doğal.

Tüm zamanların en çok izlenen Netflix çalışmalarını sizlerle paylaşacağız. Netflix’in en çok izlenen bölümleri hangileri?


En Çok İzlenen Netflix Dizileri 2021
En Çok İzlenen Netflix Dizileri 2021

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Telegramda Numara Gizleme Nasıl Yapılır


En Çok İzlenen Netflix Dizileri 2021 Listesi

Netflix’in en çok duyurduğu tüm bölümler 60 milyondan fazla izlendi. Bu diziler, çok ilginç ve benzeri görülmemiş hikayeleri ile tartışmasız platformdaki en sıcak diziler. Böyle harika bir hikaye ve alkışlanan oyunculuk becerileri bir araya gelince seyircinin göz kamaştıran eserleri ortaya çıktı. Şu ana kadar En Çok İzlenen Netflix Dizileri 2021 Listesi ve izlenme sayıları şu şekilde:

1) The Witcher (76 milyon izlenme aldı)

Yüzlerce yıl boyunca cüceler, elfler ve insanlar barış içinde bir arada yaşasalar da barışı bitiren ve savaşları tetikleyen olaylar olacaktır. Bu nedenle her ırk kendini korumak için diğer ırkların düşmanı olur. Sihirbaz olarak bilinen suikastçı, tüm dünyanın dengesini bozabilecek vaat edilen çocuğa hazırlanıyor.

2) La Casa de Papel (65 milyon izlenme aldı)

İspanyol Kraliyet Darphanesi’ni soymayı planlayan dahi kod adlı profesör, suç işlemiş 8 kişilik bir ekibi bir araya getirdi. Her ihtimal düşünülerek oluşturulan soygun planı, zamanı geldiğinde uygulanacaktır. Ancak bazen hesaplar o kadar karışır ki ne yapacaklarını bilemedikleri olaylarla karşılaşırlar.

3) Stranger Things (64 milyon izlenme aldı)

Kasabada bir çocuk kaybolurken, daha önce hiç yaşanmamış ilginç şeyler olmaya başladı. Gizli deneylerin ve olağanüstü yeteneklere sahip insanların gizemi ortaya çıktı. Bir yandan çocukları arıyor, diğer yandan gizemli olaylarla uğraşmaya çalışıyor.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Telegram sohbet gizleme nasıl Yapılır? Nasıl Başlatılır ve Özelliği Nedir?


Netflix En iyi Diziler Nelerdir 2021 [BONUS]

Yukarıda ki listemize ek olarak Netflix En iyi Diziler Nelerdir 2021 için bonus dizileri de eklemek istedik.

  1. Bonus: Tiger King (Kaplan Kral) (64 milyonizlenme aldı.) Hayvanat bahçesini işleten Joe, özellikle kaplanlarla ilgileniyor. Joe, uyuşturucu mafyasıyla, büyük kedilerin ilgisini çeken dolandırıcılarla ve diğerleriyle temasa geçer. Hayvan hakları aktivisti Carol Baskin, Joe’nun çalışmasına müdahale etmeye çalıştı. Hayvanların kaderi Carol’ın savaşına bağlıdır.
  2. Bonus Bridgerton (63 milyon izlenme aldı.) Londra’nın eski zamanlarında geçen bu dizide Bridgetton ailesinin kızları aşkı üst sınıf bir ailenin oğullarında arar. Ailenin en büyük kızı Daphne Bridgeton, ailesini dinlemez ama aşkı için kendini karmaşık bir olayın içinde bulur. Dizinin sadece bir sezonu var ve bir sezonda büyük başarı elde etti. İkinci sezonun izlenme sayısının 80 milyona yaklaşacağı tahmin ediliyor ve yakında yayınlanacak.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. En Çok İzlenen Netflix Dizileri 2021 sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Apex Legends Yeni Silah ve Yama Notları