Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

En iyi Battlefield 2042 silahları: Yeni başlayanlar için 5 Öneri

En iyi Battlefield 2042 silahları nelerdir? Askeri birinci şahıs savaş serisinin en son sürümü olan Battlefield 2042, kısa süre önce birkaç gecikmeden sonra piyasaya sürüldü. Ancak şu ana kadar bu oyunun tepkisi iyi olmadı. Hataları, aksaklıklar ve bir dizi başka sorun nedeniyle “Battlefield 2042” vaat ettiği muhteşem deneyim değildi.

Ancak söylenenlere ve yapılanlara rağmen Battlefield 2042 kesinlikle ilgi çekici bir oyun. Bunu Battlefield 2042 inceleme sayfamızdan okuyabilir ve oyun hakkında ki tepkilerimizi görebilirsiniz. Müthiş savaş alanı portalına ve ek bileşenlerine ek olarak, Battlefield 2042 ayrıca çok sayıda çok işlevli silaha sahiptir. Yeni oyuncular kesinlikle kafaları karışacak çünkü ilk önce hangi silahı deneyeceklerinden emin değiller. Yeni başlayanlar için en iyi Battlefield 2042 silahına bir göz atalım.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Halo Infinite Fiesta


En iyi Battlefield 2042 silahları

Battlefield 2042’deki tüm silahlar çok kullanışlıdır ve bazıları diğerlerinden daha faydalıdır. Oyuncunun becerisine ve rahatlığına bağlıdır. Ancak, yeni başlayanlar için en iyi silah aşağıda ki gibidir.

 • M5A3 (Taarruz Tüfeği)
 • PP – 29 (SMG)
 • LCMG (LMG)
 • MCS – 880 (Av Tüfeği)
 • VCAR (Nişancı Tüfeği)

Bununla birlikte, Battlefield 2042 Silah bilgilerine birlikte ayrı ayrı daha yakından bakalım.

1) M5A3

En iyi Battlefield 2042 silahları
En iyi Battlefield 2042 silahları
 • Kategori: Taarruz Tüfeği
 • Kilidi Aç: Seviye Başlangıç

Varsayılan olarak, tüm oyuncular M5A3’ü kullanabilir, ancak bu onun zayıf bir silah olduğu anlamına gelmez. Aksine Battlefield 2042’deki en iyi taarruz tüfeklerinden biri olduğu söylenebilir. Hasar, isabetlilik, menzil ve tutuşu dengeleyen bu silah, oyuna atlamak ve silah seslerini herhangi bir sınırlama olmaksızın anlamak için mükemmel bir silahtır.

2) PP – 29

En iyi Battlefield 2042 silahları
En iyi Battlefield 2042 silahları
 • Kategori: Alt Makineli Tüfek
 • Kilidi Aç: Seviye 18

PP-29’un mevcut Battlefield 2042’deki en iyi silah olduğu söylenebilir. SMG, diğer tüm savaş alanı 2042 toplarını geride bırakarak hızlı öldürme ve neredeyse hiç geri tepme özelliklerine sahip değildir.

3) LCMG

En iyi Battlefield 2042 silahları
En iyi Battlefield 2042 silahları
 • Kategori: Hafif Makineli Tüfek
 • Kilidi Aç: Seviye 3

LCMG, açılabilir en eski silahlardan biridir, ancak bu, alay edilebileceği anlamına gelmez. Büyük bir şarjör ve son derece düşük geri tepme ile düşman filolarını yakalayabilir, bastırabilir ve öldürebilir. Bu devin tek dezavantajı, oyuncuların hızlı ve çevik olmalarını engelleyen hareket kabiliyetinin azalmasıdır.

4) MCS – 880

en iyi battlefield 2042 silahlari yeni baslayanlar icin 5 oneri 5
MCS – 880
 • Kategori: Av tüfeği
 • Kilidi Aç: Seviye 7

İlk bakışta, Battlefield 2042 gibi büyük açık harita tasarımlarında pompalı tüfekler işe yaramaz gibi görünebilir, ancak aslında pompalı tüfekler belirli durumlarda, özellikle yakın dövüş içerenlerde çok faydalıdır. MCS-880, “Battlefield 2042″deki en iyi av tüfeklerinden biridir ve çok çeşitli bağlantı seçenekleri, onu çok yönlü bir kitle imha silahı haline getirir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Battlefield 2042 Güncelleme


5) SVK

en iyi battlefield 2042 silahlari yeni baslayanlar icin 5 oneri 6
SVK
 • Kategori: Nişancı Tüfeği
 • Kilidi Aç: Seviye 14

Keskin nişancı tüfeği “Battlefield 2042” de çok kullanışlı bir silahtır. Yarı otomatik keskin nişancı tüfeğinin mühimmatı az olsa da maksimum menzili 1500 metre olup, bu da rakibin bilgisi dışında rakipleri öldürmek için oldukça faydalıdır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. En iyi Battlefield 2042 silahları sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Battlefield 2042 İncelemesi


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER