En iyi Clash Royale Desteleri Nelerdir? clash royale en iyi 5 deste

En iyi Clash Royale Desteleri
En iyi Clash Royale Desteleri

En iyi Clash Royale Desteleri Nelerdir? Clash Royale’deki En İyi Deste – Mevcut sürümdeki en iyi deste. İster Süper Şövalye ister Ram Şövalye olsun, en iyi Clash Royale desteleri listemizde bazı harika seçenekler var. Clash Royale dışarıdan basit bir oyun gibi görünüyor. İki oyuncu, birimleri savaş alanına bırakır ve rakiplerinin kulelerini yok etmeye çalışırken onları izler. Ancak Clash Royale’ın desteleri şaşırtıcı derecede karmaşık.

Her biri yalnızca sekiz birim kartınız olabilir, ancak birçok yönden bu, aslında deste sinerjinizin daha odaklı ve kesin olmasını gerektirir. İyi bir Clash Royale destesi hataya çok az yer bırakır. Peki nedir bu sihirli seçimler? En iyi Clash Royale destelerinin bir listesini oluşturmaya karar verdik. Electro Giant, Royale Delivery veya Golem hakkında konuşalım, popüler deste arketiplerinin her birinde favori çeşitlerimizi seçtik.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash Royale 12. Arena Destesi


En iyi Clash Royale Desteleri

İşte bugün kendi başınıza deneyebileceğiniz güncel sürümdeki en iyi destelerden bazıları!

En iyi Clash Royale Destesi
En iyi Clash Royale Destesi

1- Pekka Destesi

Bu deste hücum için harika, gerektiğinde savunma için PEKKA’ya güveniyor. Tabii ki, bir haydut eşliğinde güçlü bir dövüş koçu çok fazla baskı getirebilir. Electro-Mage ve PEKKA kombinasyonu ile engellerinizi aşmak için her şey çok zor.

En güzel Clash Royale Destesi
En güzel Clash Royale Destesi

2- Domuz Destesi

Büyük hasara sahip 2,6 yaban domuzu döngüsü destesi daha agresif bir oyun tarzı gerektirir – ancak aşırıya kaçmamaya dikkat edin. Toplar hava savunması için uygun olmadığından, düşmanın balon ya da lav tazı fırlatması durumunda silahşörlerinizi kurtarmak en iyisidir. Tüm kartların elde edilmesi ve yükseltilmesi kolaydır ve nasıl zorlayacağınızı iyi anlayarak bu kazançları elde edersiniz.

En güzel Clash Royale Desteleri
En güzel Clash Royale Desteleri

3- X-YAYI Destesi

Güçlü savunma, iyi hücum, bu deste oldukça esnektir. Çoğu zaman savunmak isteyeceksiniz ve rakibinizin destesini temizlemek için biraz zamana ihtiyacınız olacak.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash Royale 14. Arena Destesi


En güzel Clash Royale Deste
En güzel Clash Royale Deste

4- Golem En iyi Clash Royale Desteleri

Golemler, yüksek sağlıkları ve iyi hasar yetenekleri nedeniyle Clash Royale’de popüler birimlerdir. Bu, rakipleri geri savurmaya ve onların savunmalarından sıyrılmaya dayanan harika bir golem destesidir. Dikkatli olun çünkü goleminizi kaybettiğinizde oldukça açık olursunuz.

En iyi Clash Royale Deste
En iyi Clash Royale Deste

5- Mega Şövalye En iyi Clash Royale Desteleri

Süper Şövalyeler, alan hasarları ve yüksek sağlıkları nedeniyle Clash Royale’de popüler birimlerdir. Yani onu çekirdek yapan birçok deste var. İşte başlamanıza yardımcı olacak harika bir Süper Şövalye destesi:

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. En iyi Clash Royale Destesi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash of Clans Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash Royale 5. Arena Destesi


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.