En iyi Clash Royale kartı Destesi: beş kartla savaşmak en iyisidir

En iyi Clash Royale kartı
En iyi Clash Royale kartı

En iyi Clash Royale kartı Destesi Hangisidir? Clash Royale Şampiyon destenizi seçtikten sonra bu 5 kartı seçmeniz mükemmel sonuçlar almanıza yarayacaktır. Kartlar, Clash of Clans’ın çarpıcı başarısının ardından ortaya çıkmıştır. SuperCell’in bir başka popüler çevrimiçi çok oyunculu oyunu olan Clash Royale’de hayati bir rol oynuyor. Clash Royale, oyuncuların beş nadir türde savaşmak için kartları kullandığı çok oyunculu bir savaş oyunudur.

Yaygın, Nadir, Destansı, Efsanevi ve Şampiyon. Savaş kazanan oyunlarda kart seçimi çok önemli hale geliyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash Royale Şampiyon Kartları


En iyi Clash Royale kartı Destesi

1) Sparky (Kıvılcım)

En iyi Clash Royale Destesi
En iyi Clash Royale Destesi

Sparky’nin oyun içi açıklaması:”Sparky yavaşça yüklenir, ardından BÜYÜK alan hasarını kaldırır. Aşırı öldürme onun sözlüğünde yok.”

Clash Royale Geliştiricisi

Bu, en fazla hasarı veren efsanevi bir karttır. Tabanı çelik tokmak ve dört tahta tekerleği olan bir Tesla bobini gibi görünen bir Sparky’yi yerleştirmek için altı iksir gerekir. 1100 hasar verir.

2) PEKKA

En iyi Clash Royale Deste
En iyi Clash Royale Deste

PEKKA’nın oyun içi açıklaması şöyle:”Ağır zırhlı, yavaş yakın dövüşçü. Kalçadan savruluyor ama büyük bir yumruk atıyor!”

Clash Royale Geliştiricisi

PEKKA, ağır zırhlı bir yakın dövüşçü, beline güçlü bir yumruk, destansı bir kart, tek hedefli yakın muharebe kara savaşçısı. Yüksek can ve hasar çıkışı. 678 hasar veren bir PEKKA kartını eğitmek 7 iksir tutar.

3) Prens

En iyi Clash Royale Kart
En iyi Clash Royale Kart

Prince’in oyun içi açıklaması:”Küçük midillinin seni kandırmasına izin verme. Prens bir kez koşmaya başladığında, ezilirsin. Hücum etmeye başladığında iki kat hasar verir.”

Clash Royale Geliştiricisi

Şarj ettikten sonra hasarı iki katına çıkaran başka bir güçlü epik birim. Güzel at kuyruğuna aldanmayın, çünkü bu birim tüm üssü yok edebilir. 325 hasar verir ve eğitmek için beş iksir gerektirir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Ücretsiz Clash Of Clans Hesapları


4) Mega Şövalye

Mega Şövalyenin oyun içi açıklaması şöyle:”1000 bıyık gücüyle yere iner, ardından bir düşmandan diğerine atlayarak büyük alan hasarı verir. Kenara çekilin!”

Clash Royale Geliştiricisi

5) Balon

Balonun oyun içi açıklaması:”Ne kadar güzel olursa olsunlar, bu balonların ufukta görünmesini istemezsiniz. Güçlü bombalar bırakır ve vurulduğunda, alan hasarı veren çöker.”

Clash Royale Geliştiricisi

Binaları hedefleyen, Arena 6’da açılabilen destansı bir kart. Güçlü bombalarından biri düştüğünde çökerek alan hasarı verir. Balonlar 798 hasar verir ve birini eğitmek için beş iksir gerektirir.

Not: Oyuncuların Clash Royale’de seçtikleri kartlar yeteneklerine ve tercihlerine bağlıdır, bu liste yazarın görüşünü yansıtır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. En iyi Clash Royale kartı sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash Royale Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash of Clans Sınırsız Elmas